Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Chuunin vizsga

Go down 
+19
kisame
Sai
Hiddan
akacuki tsunadefan
Kimimaro Kaguya
Naruto Uzumaki
Sasori
Bombik tizedes(chounin)
Sakura Neko
asuma
Itachifan
Tobito
ShikamaruNara
Dani
Sakura-chan
Byakuya
Kisame Hoshigaki
Dei-dei
Neji
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26
SzerzőÜzenet
Hidan
~Admin
Hidan


nő Hozzászólások száma : 112
Age : 32
Tartózkodási hely : Ééélvee eltemetvee °,° XD
Registration date : 2008. Dec. 14.

Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitimeSzomb. Feb. 28, 2009 5:02 pm

Szerencsére nem kaptunk újabb ellenfeleket és a rejtőző köd jutsut is sikerült megcsinálni. El is indultunk, először a falu szélén, túlélőket keresni. Többnyire hullákba botlottunk, de egy-két szerencsést meg tudtunk menteni. Őket Lee el is vitte biztos távolságba.
Neji is pásztázta a ködöt, a terv szerint, és egyelőre nem volt a közelben senki. Óvatosan, lassan közeledtünk, egyre beljebb hatolva a faluban. Már lehetett hallani beszélgetés foszlányokat, mozgolódást, de nem vettek észre minket.
Egy, az ellenség bázisához közeli épület falánál bújtunk meg, figyeltem merről lehetne (számunkra 'biztonságosan') támadni. Kis idő után találtam is egy pontot. Jelet adtam Lee-nek, hogy merre induljon és Nejinek is, hogy fedezze őt, ahogy korábban megbeszéltük. Narutót kicsit visszább küldtem, hogy ha balul sülne el a dolog legyen úgymond erősítésünk, én pedig az épület tetejére ugrottam, hogy a megfelelő pillanatban majd használhassak egy hatásos tűzjutsut.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitimeVas. Márc. 01, 2009 3:32 pm

Ahogy Kakashival megbeszéltük, Leere kellet figyelnem, miközben előcsalogatja az ellenséget...
Hirtelen egy kunai sorozat repült felém, követve pár shurikennel, gyorsan hátraugrottam és közben elővettem egy kunait amivel kivédte őket.
Kakashi felé néztem, aki jelt adott, én pedig Leet keresve gyorsan sprintelni kezdtem, láttam ahogy az ellenség körbe keríti. Ezek szerint már nincs időnk kihátrálni, de van egy ötletem.
Lee még az ellenféllel volt elfoglalva, de a ködön keresztül ő nem sokat látott, ezért sorra ütötték le. Épp az egyik ellenfél előtt rohantam el. Hm úgy tűnik ezek kevesebbet látnak a ködben mint én a Byakuuganommal. Gyorsan kigáncsoltam és egy kisebb chakra mennyiséggel ellöktem Lee közeléből. Egy másik ninja észrevett, és gondolta hogy Leevel úgyis elbánnak felém vette az irányt, mivel háttal álltam neki, biztos azt hitte, hogy nem fogom észrevenni, a bolond (Very Happy). Mikor már közel ért, hátranyúltam és megfogtam a vállát, majd gyomron térdeltem és átpördültem felette, a háta mögé érkezve összesűrítettem egy nagyobb chakra mennyiséget és hátba vágtam vele, szinte hallottam ahogy eltörik a gerince...
Kakashi közben a kézjeleket már javában csinálta, ezért sietnem kellet. Lee mellé ugrottam és épp elhárítottam egy kunai csapást
- Hakkeshou Kaiten - kivédtem minden támadást és Leet a chakra pajzson belül tartottam. Kakashi értette az ötletem és gyorsan elindította a jutsut
- Katon Goukakyuu no Jutsu - ahogy befejezte Kakashi, máris egy hatalmas tűzgolyó pörgött a ködben felénk. Még ki kellet tartanom, bár ez a maradék chakrámat is elszívja...
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 10:43 pm

Végre végeztünk és már úton voltunk a faluba.
~Neji a nagy harcos és még is látszik rajta hogy fáradt.
Berértük Narutóékat és csatlakoztak hozzánk. ~Nagyon nem jó, rossz előérzetem van. Ránéztem Neji-re utána Kakashira és elfolytottam a félelmemet ~Nem hagyhatom hogy lássák rajtam hogy félek, erős vagyok.
Kakashi utasítást adott hogy vigyem ki a sérülteket amiből sajnos hiány volt mert csak amióta beléptünk a táborba csak hullákba botlottunk.
Megtaláltuk a házat ahol a "rosszfiúk" voltak. Kakshi jelt adott és megindult a "hadművelet". Én gyorsan bajba is kerültem mivel nem látok megfelelően a ködben ezért gyorsan körbefogtak és nem is tudtam hogy hova nézzek mert minden oldalról kaptam egyiket a másik után. ~Ez nagyszerű még nem is kezdtük el de már padlóra küldenek. Egyszer csak mintha Nejit láttam volna a köd sűrűjében és ő volt az mert egyel kevesebb ninja volt. A pillanatnyi sokkból magamhoz térve amit az utések okoztak felkészültem hogy bármerről kaphatok. Hallottam egy nagy csattanást és egy reccsenést. De egyszer csak Neji ott termett mellettem és kivédett egy kunai csapást.~Meg kéne köszönnöm? De mire magamhoz tértem akkorra már egy tűzgolyó repült felénk de nem féltem hisz Neji ott volt mellettem de nem sok ereje volt de azért bírta.
Megvédett minket a chakra pajzs és megúsztuk élve. Lassacskán eloszlott a füst és a por és akkor.....
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2009 7:21 pm

Megjelent Kakashi, és Pakkun, majd kis idö múlva, Naruto is.
Én azonnal térdre estem, mert már szinte semmi erőm nem volt
- Neji, jól vagy? - kérdezte Lee aggódva
- Hagyjál csak egy kicsit elfáradtam, semmi bajom - jelentettem ki, miközben én is tudtam, hogy már semmi erőm tovább harcolni.
- Jó, ez a küldetés, nagyjából jól sikerült, Naruto, sikerült megtalálnod a túszokat? - fordult Kakashi Narutóhoz.
- A tábor keleti részében láttam a lakóházakat, és a nyugati részen voltak a katonai támaszpontok, a lakóházakat néztem csak meg eddig, de nem találtam senkit.
- Értem, Neji, meg tudnád keresni a túlélőket a Byakuganoddal? - kérdezte Kakashi Nejitől
- Értettem - mondtam és egyből aktiváltam a Byakuganomat.
De valami nem stimmelt... Azonnal a földre estem és behunytam a szemem. A francba, már ehhez sem maradt erőm, többet kell edzenem. Lassan feleszméltem és láttam amint a többiek körülöttem állnak
- Sajnálom, úgy néz ki nem maradt elég chakrám. Kicsit pihennem kell.
- Rendben, akkor Lee, maradj itt Nejivel és támogasd őt, ha Neji rendben lesz, keressetek meg minket, addig én, Naruto és Pakkun megnézzük a nyugati oldalt. - osztotta meg velünk Kakashi a tervét

(Dei-Dei és Dani most ti jösztök egy két kommentig aztán utánatok megyünk)
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2009 4:44 pm

(Okés ^^ Holnap fogok tudni írni ha minden igaz >,>)
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Ajánlott tartalom





Chuunin vizsga - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 26 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Chuunin vizsga
Vissza az elejére 
26 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szerepjáték-
Ugrás: