Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Chuunin vizsga

Go down 
+19
kisame
Sai
Hiddan
akacuki tsunadefan
Kimimaro Kaguya
Naruto Uzumaki
Sasori
Bombik tizedes(chounin)
Sakura Neko
asuma
Itachifan
Tobito
ShikamaruNara
Dani
Sakura-chan
Byakuya
Kisame Hoshigaki
Dei-dei
Neji
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
SzerzőÜzenet
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Dec. 19, 2008 7:28 pm

igen itt menjen, és ugy hogy lehetöleg minden nap irjunk, az aki épp ráér, ha nemtud vki akkor én potlom de lehetöleg irjon mar mindenki, ha énse potlom akkor vki légyszi segitsen, szoljatok ha mehet
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 1:56 pm

Nnna, hát felőlem mehet ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 5:37 pm

OFF: jo, szoval akkor kezdem én ha nem baj, de folytassátok, mert nemfogok 2szer egymas utan irni
ON:
Egy kis bevezetö hogy ne egyböl harc, tom uncsi de muszaj

Szóval Lee, és Naruto... hm ezekkel küldenek egy veszélyes küldetésre? Nembaj majd megoldom ha nem segítenek, legalább több hírneve lesz a Hyuuga klánnak. Viszont, hogy Kakashi is velünk jön, ez biztos nehéz feladat lesz. A Rejtőző Köd Ninjái, hm érdekes egy falu, minden erös harcos lemészárolja a csapattársát vagy barátját, nem olyanok mint mi, ők csak a harchoz értenek és abban lelnek boldogságot. A harc tudásuktól nem annyira félek, az ismert köd technikán könnyen átlátok, viszont víz jutsut használó ninják ellen még nem harcoltam, azt tudom hogy a Jyuukennel (a hyuugák harctechnikája ha vki nemtudja) nemcsak a chakra pontokat hanem a vizet is lehet manipulálni. Ugyanis azt könnyeb támadni chakrával mint az ellenfél pontjait. Amint közeledünk a megtámadott falu felé, Kakashi megálljt mutat és int hogy húzódjunk be az egyik fa mögé...

Innen bárki folytathatja csak ne én, nem muszáj ilyen sokat de érdekes legyen.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Dec. 31, 2008 6:24 pm

Nemrég indultunk el a faluból, még valamennyire látni is lehetett a kaput. Én haladtam elöl, Neji valamivel mögöttem és hátul Naruto és Lee. Beszélgettek valamiről. Reméltem hogy a küldetésen nem lesz baj, bár gondoltam rá hogy valószinűleg bölcsebb dolog lett volna képzettebb csapatot küldeni. De hát már mindegy.
De akkor hirtelen láttam 2 embert akik valamivel előttünk haladtak. Nem láttam pontosan hogy kik, inkább lehúzódtunk. Még elég messze voltak, nem hiszem hogy észrevettek volna. Nekem ártalmatlan utazónak tűntek, de a biztonság kedvéért megkértem Nejit hogy nézze meg őket jobban.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 5:16 pm

dani meg gaara most ti jösztök irjatok mar wazzeg
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 8:25 pm

te láma, van fogalmad hogy 1 : te vagy Lee 2: hogy kerül ide Gaara 3: azon a Chunninos küldetésen vagyunk amit én irtam ki olvass visszáb ember, törlöm a kommented
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeKedd Jan. 06, 2009 4:55 pm

Na valakiiii? XD Dani vagy Gaara? Vagy írjunk mi megint? ^^'
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 4:51 pm

miután félrehúzodtunk Nejin valamit nézni kezdett a byakugannal de nem értettem most mi van ezért megkérdeztem Kakashi senseit:
-most mért bujkálun
Erre Kakashi :
-Csak két fickó van elöttünk és jóbb biztosramenni.
Én csak erre az egyre nem gondoltam tehát inkább fogtam amgam és csöndben maratam közben neji befejezte a kémleleést ...

off:elég enyi vagy méskor több kéne ?me én mostan játszok első ilyes félét és nem tusdom
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 7:54 pm

off:én ezt az egészet nem érten , most mi ez??egy küldatés???vagy mi az izé Question Question Question
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Jan. 07, 2009 9:05 pm

mivel tom h ugyse olvasol vissza, ezért elmondom, jelentkeztél a Chunnin vizsgánál kiírt küldetésemre. Shikamaru szerepében vagy, tod okos vagy Kage no jutsu stb, www.leafninja.com on találsz róla informáciot, lényeg hogy irj vmit, a téma megvédünk egy falut röviden tömören parasztosan, nah lassan irok énis
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeCsüt. Jan. 08, 2009 8:27 pm

ja....én meg egy hüle vok.bocs lol!
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2009 6:06 pm

off: jó akkor folytatom, Dani írt legutoljára, szóval azt olvassátok előzményként

on:
- Nem tűnnek veszélyesnek, a chakrájukat ilyen messziről viszont nem tudom megállapítani, de egyszerű őröknek tűnnek, viszont sose lehet tudni, hogy milyen erősek, Kakashi úgy tudom te már harcoltál ilyesfajta ninjákkal, nagyon veszélyesek?
- Zabuza... Ő volt a legutóbbi aki abból a faluból származott. Nos a tehetségesebb ninják a semmiből is tudnak vizet teremteni mint pl ő. de a többi csak akkor ha van körülöttük elegendő mennyiség. - világosított fel minket Kakashi.
Az idő csak fogyott és el kellet indulnunk különben egy túlélőt sem találunk, Kakashi intett Leenek hogy menjen elöre, majd megkért engem hogy fedezzem. Naruto nagyon dühös lett amiért nem küldte őt is harcolni.
- Naruto, nyugodj meg, neked egy más feladatot adok - mondta vigasztalásul Narutonak Kakashi.
- Kuchiyose no Jutsu - Kakashi megidézte Pakkunt az egyik kutyáját ( nem találtam jobb kifejezést XD) - Pakkun, azt akarom hogy Narutoval menjetek el a megtámadott faluba és mérjétek fel a helyzetet, ha gond van gyertek el onnan. Én Nejinek és Leenek segítek és amint végeztünk utánatok megyünk

nah innen lehet folytatni, sztem elöször a harcot irjuk meg
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 12:12 pm

Off: Nem tom hogy jó lesz e.

On: Én és Neji elindultunk teljesíteni a parancsot amit Kakasitól kaptunk. Próbáltam minél halkabban és minél gyorsabban közelebb kerülni ahhoz a két idegenhez akiket láttunk. Neji közben figyelte minden mozdulatukat várva a pillanatot hogy mikor csaphatunk le. Egyszer csak Neji megálljt mutatott
-Most miért álltunk meg?
-Látok még két embert akik erősebnek tűnnek ennél a kettőnel.
Én csak néztem ki a fejembből mert én nem láttam senkit pedig én fent voltam egy fán. De aztán hirtelen mielőtt kimondhattam volna Nejinek hogy vigyázz mögötted már ott is volt és készült lecsapni. Most mit csináljak szóljak Kakasinak vagy száljak be én is a harcba? Nem megmutatom hogy én is vagyok olyan jó mint Neji meg a többiek. Leugrottam a fáról és elkezdődött a harc.......
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 3:37 pm

off: ja, Skywalker elsőre nem rossz, ez igy jó, mert el lehet képzelni meg érdekel hogy mi lesz ezután, csak annyi hogy, sztem, tanulmányozd akkor Lee jutsujait, meg a többiekét is, (pl azt írtad, hogy nem tudtad kimondani hogy mögöttem van az ellenfél, nos, a Byakuuganommal, 360 fokban látok, szoval kb 50 méteres sugárban a hátam mögé is látok de mind1 Very Happy igy is jó )

Most sztem Dei jöjjön Kakashival, és 3v4 be nyomjuk a harcot
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 5:12 pm

Naruto és Pakkun elindultak a falu felé. Mikor már elég messze voltak ahoz hogy ne lássam őket, Nejiék után indultam.
De akkor láttam, hogy már megtámadták őket. 4 ninját számoltam. Reméltem nincsenek többen, mert már így is létszámfölényben vannak.
Gyorsan bevetettem magam egy fa mögé. Valószínűleg nem vettek még észre. Szükség volt egy tervre, gyorsan.
Meg is volt.
Létrehoztam egy árnyékklónt és rögtön el is küldtem segíteni Lee-nek és Nejinek. Persze ha valamelyik ninja eltalálja, nem veszik sok hasznát, de egy kis figyelemelterelésnek tökéletesen megteszi. Én a föld alá mentem (OFF: Na hát itt nem tudom van-e ennek neve... én nem találtam ^^' De biztos tudjátok mire gondolok) és a Doton; Shinjū Zanshu no Jutsu-t használva cseréltem helyet az egyik ninjával, aki épp Lee-t készült hátbatámadni. Így ő a föld alá került és csak a feje látszott ki, én meg fel és foglalkozhattam a harmadik ninjával. A klónt nem láttam, valaki biztos elintézte.

OFF: Remélem jól használtam azt a jutsut... így kell nem? XD ^^'
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Feb. 06, 2009 10:56 pm

off: öö nem láttam hogy Kakashi hogy alkalmazta Sasukera de sztem jó így XD majd legfeljebb egy idö után kiszabadul Very Happy

on:
Hogyhogy nem vettem észre a mögöttem lévő ninját? Hogyan rejtette el a chakráját előlem? Mindegy most már elkezdődött a harc, ahogy látom Kakashi ügyesen harcképtelenné tette az egyik ninját, pont ahogy egy Jounintól várhatnánk. Lee biztos megint túltesz magán és az utolsó pillanatig harcolni fog, ez nem valami jó, hiszen még el se értük a falut és neki már semmi ereje és chakrája nem marad? Amint tudok segítenem kell neki. De most a saját ellenfelemre kell koncentrálnom. Ahogy látom nem lesz gond vele, hiszen semmi jel nem mutat arra hogy komolyabb ellenfél lenne, talán még a legerősebb technikámat sem kell alkalmaznom... De semmiképpen sem becsülöm le, azután a harc után amit Narutoval vívtam, teljesen átrendezte a gondolkodásmódomat...
Mivel egyikünk sem akarta megtenni az első lépést, ez vagy azt jelenti, hogy ő nem biztos magában, vagy csak védekezni akar, és húzni az időt, ami nekünk nincs.
Megindultam felé, hirtelen hátrébb ugrott és közben egy két shurikent dobott felém, szerencsére el tudtam ezeket kerülni azzal hogy egy fa mögé ugrottam, ujra felé vettem az irányt de valahonnan újabb shurikenek jöttek, de honnan? Ezek ellen már nem tudtam kiugrani ezért használnom kell jutsut
- Hakkeshou Kaiten - a shurikenek lepörögtek és azzal a lendülettel el is kaptam és visszadobtam felé, viszont vízzé váltak mileött hozzá értek.
Ezek csak víz klón shurikenek voltak? Én pedig bedöltem neki? Najó, mostmár énis bekeményítek...
A chakrámat használva hatalmasat ugrottam felé és amire odaérte már összesűrítettem a kezemben a chakrát. Hátrálni akart de már ott voltam mellete és elkezdödött a közelharc.
Mivel nem ismerte a teknikámat, nagy a valószínűsége hogy védekezni akar, vagy távolabb menni és használni távolsági jutsukat. Ezt nem engedhettem meg, most kellet elintéznem. A védelme nagyon hiányos volt
- Jyuuken - a gyomrához tettem a kezem és egy hatalmas adag chakrával ellöktem, az egyik fáig repült majd áttörte és lezuhant.
Nem hinném, hogy ennyivel vége ezért utána rohantam, nem adhattam neki lehetőségeket védekezésre...
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 9:38 pm

Célba vettem a negyedik ninját és egy határozott mozdulattal megindítottam felé az öklöm de eltűnt. -Hová lett ez nem lehet igaz hogy gyorsabb nálam. Egyszer csak a hátam mögött megjelent és kaptam egyet.-Ez nem lehet hogy én kerüljek elsőként földre. Összeszedtem magam és meglazítottam a kezemet borító gézt (off:pontosan nem tom mi az ) és vártam hogy támadjon. De nem tett semmit. -Ha te nem jössz akkor én megyek. Megindultam felé amilyen gyorsan csak tudtam és egy hatalmas ütéssel a földre küldtem. Közben a többiek is vívták a harcukat.

Off:Ne nagyon szídjatok ha nem jó köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 10:28 pm

off: jajaja jo lesz ez Skywalker nem rossz. Amit irtál hogy meglazítod a gézt, az a Lótusz teknikához kell, tod amikor odamész elé felrugod a levegöben még tovább rugdosod majd a háta mögé kerülsz betekered és a földbe csapodtok és hát kb meghal XD, de sztem ezt csak akkor használd ha már a harc vége felé járnál.
Most a Konoha Senpuut meg ilyen alap teknikákat használj, meg annyi hogy irj néhány ellenfél jutsut is, vizeset XD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 10:31 pm

OFF: Tényleg, azt még keresek én is XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2009 9:40 pm

A ninják nem voltak valami túl erősek, valószínűleg csak útonállók lehettek. (Vagy már megvan hogy mik? ^^') Miután a túlerőt kiiktattam, még könnyebbek lettek a dolgok, mert mindenkinek jutott egy.
Az enyém viszont sajnos elég... aktív volt. Tulajdonképpen semmit nem csinált, csak ide-oda ugrált, néha elhajigálva 1-1 kunait.
Megunva a dolgot, egy ugrással megkerültem és megpróbáltam kicsit messzebb csalni. Mikor jó 30-40 méteres távolságba kerültünk, újra előttem termett. Ez meglepett, mert végig néztem ahogy mögöttem jön, így nem tudtam kikerülni a rúgását. A földre kerültem, mire ő azt hitte, hogy ez huzamosabb ideig fog tartani és a Kirigakure no Jutsuval akart ködöt támasztani, hogy előnyt nyerjen. De mielőtt elmerült volna a kézjelekben és a jutsuban, földi pályafutása befejeződött egy általam kreált Chidori jóvoltából. Valószínűleg ha figyelt volna, akkor se tudta volna elkerülni. A földre zuhant és ott is maradt.
Visszafordultam, hátha Nejinek vagy Lee-nek szüksége van segítségre, bár nem gondoltam, hogy nem boldogulnának el 1-1 ninjával.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimePént. Feb. 13, 2009 3:08 pm

...
ahogy odaértem és lecsaptam a földre az ellenfélnek hűlt helye volt, hm.
Byakuugan - körülnéztem, és megláttam amint az egyik fa mögött bujkál, de várjunk csak, még 1 ninja van a közelben, hogy...
Nem tudtam befejezeni a gondolatot mert egy kunai sorozat repült felém, gyorsan kitértem és az fedezék mögé ugrottam, de itt volt mellettem egy csapda, francba...
- Kaiten - gyorsan bevédtem magam, és sikerült a robbanást valamennyire felfognom, de az ellenfél már ott is volt előttem, támadni kezdett, nagyon gyors volt, de nem figyelt a védekezésre, amint láttam egy nyílt rést azonnal lecsaptam rá, majd ettől kicsit hátrált, de a társa megérkezett hozzá. Egymásra néztek és bólintottak, majd közös kézjeleket csináltak, ez valami hatalmas lesz, el kellet volna ugranom, de volt egy jobb ötletem, egy klónt állítok ki az felfogja a jutsut, és muszáj használnom még egy Kaitent. Lehetőleg ettől még nem fogy el a chakrám
Amint befejezték a kézjeleket, a fölböl egy hatalmas gejzír tört ki. Az utolsó pillanatig vártam és akkor egy gyors helyettesítő jutsuval arrébb ugrottam.
A 2 ninja azt hitte eltalált, de tévedtek, mikorra megnyugodtak kettőjük közé ugrottam, majd mindkettőt egymásnak ugrasztottam, és egy két chakra pontjukat eltaláltam, most az alkalom.
- Hakkeshou Kaiten - pont a pörgésem hatósugarában voltak ezért eltaláltam őket, a jutsu után még hogy meggyőződjek hogy legyőztem őket, mielött leestek volna a földre mindkettőt messzire ellöktem egy kisebb chakra mennyiséggel, ettől már nem keltek fel úgy látom.
Már nem volt annyi erőm, hogy Leenek tudjak segíteni, ezért szólnom kellene Kakashinak, indulok is megkeresni őt.
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeKedd Feb. 17, 2009 11:23 pm

Láttam hogy Neji elszaladt és csak magamra számíthatok. A ninja akit az előbb még kiütöttnek hittem felkelt és eltűnt amíg én Nejit néztem hogy miért szalad el és mire visszafordítottam a fejem akkora eltűnt. Hirtelen megijedtem hogy mst mitévő legyek de egyszer csak meghalotam valamit a bokorból mögülem és egy csapat kunai repült felém. Gyorsan félre ugrottam és be bujtam egy fa mögé de hirtelen ott termett és megint kaptam egyet. ~Ez nem lehet hogy már megint a földön landoltam ennek véget vetünk. Felálltam és megindultam felé és egy határozott rugással leterítettem és vártam hogy fel áll e és félszemmel figyeltem hogy jönnek e már mert nem bírom már sokáig. ~Na hát akkor vessünk végett ennek az egésznek. Csak még egy rúgás és biztos hogy kiütöm. Megindultam felé és szerencsére összejött amit elterveztem hogy egy határozott ütéssel kiterítem.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 10:18 am

Már majdnem visszaértem oda, ahol Neji és Lee harcoltak. Neji épp ekkor végzett az ő ninjáival. Még előrébb jutva most Lee-t kerestem, és láttam, hogy ő is sikerrel jár(t).
~Remek.
Gondoltam, és talán fennhangon is kimondtam, nem tudom. Ideje volt tovább indulni.
-Jól vagytok? -de a választ már nem vártam meg, a legközelebbi faágra felugorva már indultam is- Gyerünk, be kell érnünk Narutót és Pakkunt.
Remélhetőleg nem keveredtek bajba... végülis megmondtam nekik hogy ha baj van jöjjenek vissza. Közben már szélsebesen haladtam előre, a falu felé, de azért hátranéztem, hogy Lee és Neji nem maradtak-e le nagyon.

OFF: Hosszabbra akartam, mert már így is sokat késett... de beteg fantáziámtól (szó szerint beteg T,T) most ennyi futotta o3o
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 1:35 pm

~Hmm... Kakashi egyetlen karcolás nélkül megúszta. Ahogy egy Jounintól elvárnánk. Úgy tűnik, hogy csak én fáradtam el a harcban, még Lee is remekül van, ennyire jól harcolna? Vagy csak egyszerűen rendkívül gyenge volt az ellenfele... Mindegy most ki kell bírnom, nem fogom hagyni, hogy a többiek helyettem is harcoljanak.~
Ahogy közeledtünk a falu felé, egyre jobban megcsapott a hullaszag ami egy kis füsttel is keveredett, nem volt túl kellemes érzés, Kakashinak ilyenkor jól jön az a maszk (XD).
- Kakashi, mi van ha túlerőben lesznek? - kérdeztem aggodalmasan
- Nos, akkor elküldünk egy üzenetet Konohának egy jelentéssel és megpróbáljuk kimenekíteni az túlélőket észrevétlenül. Ha észrevesznek minket, muszáj lesz harcolnunk, de erre is kidolgoztam egy stratégiát - magyarázta Kakashi, miközben utunk felé haladtunk
- Éspedig...? -kérdezte Lee kíváncsian
- Nos, mint tudjátok a Sharinganommal már sok teknikát ellestem az ellenfeleimtől, ezeket meg is jegyzem nagyjából hogy tudjam bármikor alkalmazni, ha leérünk a völgybe, a rejtőző köd jutsut használva, belopózunk a táborba túlélők után keresve, Neji te átlátsz a ködön, te figyelmeztetsz ha egy ellenség 50 méteren belülre ér, azért 50m mert rájöttem hogy csak azon belül tudnak megérezni minket, Lee mivel te nem vagy jártas a ninjutsuban rád bízom a túlélők kimenekítését
- Szóval az ellenfelet a saját teknikájával tévesztjük meg? - kérdeztem, bár ez nyílvánvaló volt
- Nagyjából igen, ha a köd leszáll, azt fogják gondolni, valamelyik harcosuk alkalmazta és nem fognak félni, de nem számítottak rám (Razz)
- Ez bámulatos Kakashi - sensei - dicsérte meg Lee Kakashit, avagy a tervét
- Valószínűleg, ha bajba kerülünk, egy két föld stílus ninjutsuval el tudjuk rejteni magunka és akkor talán nem vesznek észre, Lee neked is van egy remek stratégiám, ha jelt adok, te fuss be az ellenfélhez és vond magadra a figyelmet majd a ködben Neji irányít a hátad mögött, hogy merre menj, azonnal menjetek ki a ködböl ha Neji azt mondja, ugyanis tűz stílussal elintézem őket
...

Off: fuh nah kb ez lenne a terv Very Happy jo lenne ha Dani itt lenne és írna mert ő van Naruto szerepében
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitimeSzomb. Feb. 21, 2009 7:57 pm

off: Dani itt van és ír Very Happy

on:
-hú már jó ideje elhagytuk a többieket-mondtam pakkunnak- vajon legyőzték a fickókat ?
erre pakkun furcsán nézett rám és azt mondta :
-Biztosan gyöztek kakashiék .Hé várjunk csak valaki jön.
Gyorsan elbujtunk a lombkorona tetejébe és figyeltük hogy kik azok .Szerencsére csak a sensejék voltak azok gyorsan leugrottunk hozzájuk ők pedig tömören elmondták mi történ és hogy mi a terv a falunál
Mikor oda értünk elég durvának tűnt a helyzet a de nem volt gond kakashi megidézte a ködöt és a terv kezdetét vette

off: remélem jó meg elég is
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Ajánlott tartalom





Chuunin vizsga - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chuunin vizsga   Chuunin vizsga - Page 25 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Chuunin vizsga
Vissza az elejére 
25 / 26 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szerepjáték-
Ugrás: