Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 szerelmek

Go down 
+19
IchigoxRukia
kisame
asuma
hoshigaki kisame
Kisame Hoshigaki
Hiddan
akacuki tsunadefan
Dei-dei
Fujiwaara Michiyo
Koishi
Sakura-chan
Sasori
shikafan
Itachifan
Byakuya
caba_pesti@freemail.hu
Neji
Dani
otvos210@freemail.hu
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
SzerzőÜzenet
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 11:01 am

Hát ja de én vödörrel csinálnám de úgy hogy lese lehessen szedni és csak három jukat hagynék hogy kilásson meg tudjon enni XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 4:14 pm

Majdnem mondtam valamit, de elhallgatom na ˇ,..,ˇ
Tudom hogy bazinagy közhely, de nem tehet róla senki hogy ronda ha ronda Rolling Eyes Nem tud rajta változtatni. Persze nem mondom, hogy a belső a fontos, ronda pasival én se járnék, de akkor vödröt/zacskót se húznék a fejére. Semmi közöm nincs hozzá. Ha neki sikerült elfogadni magát, akkor másnak is el kell, még ha nem is olyan szinten, hogy na akkor járok vele. Csak mint ember. Ha meg az van hogy nem sikerül elfogadnia magát, na akkor meg épp azért kell nekünk elfogadni.
Nahh, prédikáció vége -,- Csak ki akart jönni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 8:37 pm

Köszönjük mester a kioktatást és a felvilágosítást.
De nekem is volna hozzáfűzni valóm.
Ha elfogadja magát hogy ronda és tudja magáról hogy az. Az ember hiába fogadja el úgy amilyen mert egyből az jönne le neki hogy ennek teccek és egyből elkezd nyomulni és már a végére eleged lesz belőle.
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 10:01 pm

én nem cikizem a rondákat, csak azt aki ronda és mutogatja magát XD pl van a sulinkban egy 8adikos csaj, (vagy vmi más) és hát, eszméletlen csúnya XD és még befestette a haját is vmi rózsaszinre v mi Very Happy
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 11:08 pm

Dani írta:
na akkor nincs szerelmem egy csaj terrorizált a szerelmével csak de rondaaaa ezért lesdzarom és végülis ha az arcát nézzük nek kutya inkább bisznó
kielégítő a válsz ?xD

aztmondtad elmegy(mmint kinézetilegxD)O_O
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2009 4:50 pm

SkyWalker írta:
Köszönjük mester a kioktatást és a felvilágosítást.
De nekem is volna hozzáfűzni valóm.
Ha elfogadja magát hogy ronda és tudja magáról hogy az. Az ember hiába fogadja el úgy amilyen mert egyből az jönne le neki hogy ennek teccek és egyből elkezd nyomulni és már a végére eleged lesz belőle.

Neji írta:
én nem cikizem a rondákat, csak azt aki ronda és mutogatja magát XD pl van a sulinkban egy 8adikos csaj, (vagy vmi más) és hát, eszméletlen csúnya XD és még befestette a haját is vmi rózsaszinre v mi Very Happy

Eeelőször... miért jönne le neki az, hogy tetszik ennek vagy annak? Vagy jobb ha depisen ül éjjel-nappal a behúzott függönyös sötét szobában, mert peche volt, mikor megszületett? Az ilyen emberek épp az, hogy a nem nyomulósak. Sokkal normálisabbak, mint akiket csodál mindenki mert ők az aktuális nagymenők. (Tisztelet a kivételnek, van sok normális ember, akiket szeretnek)
Az meg hogy azt hiszi magáról hogy szép, az megint más XD Amit Neji írt. Én is úgy vagyok vele. Az már túlzás, mikor mondjuk egy tehén beletuszkolja magát bizonyos ruhákba és a hája ott lóg, ahol csak tud o,O Szóval az ilyeneknek mehet a vödör XD De nem mert csúnya, hanem mert ezzel nincs tisztában...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeKedd Márc. 24, 2009 6:12 pm

na igen ezt mondom, hogy azért, aki ronda az ne mutogassa már magát, vagy akkor számítson kritikára Very Happy
én ugyvok vele, h max nem szólok hozzá vagy nem érdekel de nem cikizem éjjel nappal ha olyan vki Very Happy
de az hogy vki ronda, azon lehet vmicskét változtatni, pl keressen olyan dolgot, amiben kitünne, pl mondjuk, kezdjen el vmi olyan extrém sportot vagy táncot amit senki más nem csinál a környezetében stb Very Happy és akk ismerni fogják róla és több haverja lesz, vagy menjen el szépség szalonba vagy hogy nevezik ezeket XD és ott kezdjen vmit magával Very Happy mindenen lehet segíteni
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 8:27 pm

Én most nem azt mondtam hogy forduljon be mert csúnya. Én is tudom milyen érzés amikor azért piszkálnak mert nem vagy olyan mit a többiek.
De az ténleg durva mikor sétálsz az utcán és a topp alól kibuggyan a háj és ááááá azt nagyon nem bírom.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeSzer. Márc. 25, 2009 9:53 pm

Ahamm, az nagyon undorító...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeCsüt. Márc. 26, 2009 12:10 pm

És még képzeld el mellé azt hogy 10cm-es tűsarkút vesz fel és minden lépésnél azt nézed hogy mikor fog kitörni alóla a cipő sarka mert minden lépésnél meghajlik. Na ezt nem bírom tovább már a gondolattól is kirás a hideg nem hogy a látványtól Shocked
Vissza az elejére Go down
naruto-123

naruto-123


Férfi Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Jun. 06.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeHétf. Jún. 08, 2009 7:26 pm

szerelmek - Page 14 575210 gyáááá az undoritó a tűsarkakhoz egyszer láttam egy öreg nőt és kitört a tűsarka és majdnem kigurult a z uttestre akkorát röhögtem XDXD szerelmek - Page 14 249993 szerelmek - Page 14 249993 szerelmek - Page 14 249993 szerelmek - Page 14 316963 szerelmek - Page 14 316963 szerelmek - Page 14 316963 szerelmek - Page 14 486181
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitimeSzomb. Jún. 13, 2009 9:53 am

Pfehh XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Ajánlott tartalom





szerelmek - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 14 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
szerelmek
Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: