Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 szerelmek

Go down 
+19
IchigoxRukia
kisame
asuma
hoshigaki kisame
Kisame Hoshigaki
Hiddan
akacuki tsunadefan
Dei-dei
Fujiwaara Michiyo
Koishi
Sakura-chan
Sasori
shikafan
Itachifan
Byakuya
caba_pesti@freemail.hu
Neji
Dani
otvos210@freemail.hu
23 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
SzerzőÜzenet
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 11:07 am

Hát... a kutyuk csinálnak ilyet, de fordítva... hát az elég mocskos, beteg és perverz XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 12:23 pm

Hát igen az elég beteg lenne de hidd el vannak olyan beteg emberek akik megteszik
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2009 9:55 pm

Nem kell hitegetni, tudom én XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 8:42 am

Akkor jó ha tudod hogy vannak ilyen emberek XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 10:43 am

Szerintem nem jó XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 12:24 pm

Hát nem jó de az olyan beteg embereket sajnos nem lehet bezáratni
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 2:18 pm

Dehogynem, ha rajtakapják őket, vagy valaki beköpi őket ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2009 7:26 pm

az érdekes feljelentés lenne rendőrségre betelefonál valaki hogy" a szomszéd tossza a kutyámat" én ha ezt meghallanám tuti elröhögném magam a telefonba xD
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2009 10:27 am

Hát sztem érdekes lenne és a rendőr is szétszakadná az agyát XXD
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 11:36 am

Elég sz*r ha szétszakadja az agyát. Szerintem legalábbis. Inkább szörnyülködnék rajta. Állatkínzókkal és-vagy molesztálókkal nagyon hadilábon állok, dögölne meg mind, tulajdonképpen.
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 2:39 pm

Na azért ilyenb drasztikusan nem kellett volna fogalmazni mert nekünk vannak állataikn és néha mulszály egy kis rendet tenni kösztük. Pl mikor 2 80-90 kilós kutya ugrik egymásnak és csak egy vasdarabbal tudod őket szétválasztani és utána a másik meg neked fordul és teszem hozzá a saját kutyáim.
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 4:54 pm

De az totálisan más. Én is rácsapok a kutyimra, ha rosszat csinál (na nem agyonverem) ez természetes. Vagy ha verekednek, ahogy írtad. Még jó hogy szétválasztod, még ha úgy ahogy, akkor is.
De az, amikor valaki kint az erdőben felakasztja a kutyát, meg felgyújtja, meg mikor kipakolják szerencsétlent a p*csába, aztán elhajtanak az autóval, vagy mikor kiköti a kertben, aztán meg sz*rik rá, na ezekre írtam én, hogy dögölne meg mind. Vagy minimum kapja azt, amit a kutyával csinált. (Vagy más állattal, mindegy)
Aztán lehet, hogy tényleg csak én vagyok a drasztikus, de ez a véleményem. Az ilyen beteg, perverz emberhulladék hiánya szerintem nem menne a világ kárára.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 6:13 pm

Én teljes mértékben veled vagyok >,> Nem tudom, hogy lehet egyáltalán gondolni rá, hogy kell a francnak ez a kutya, kiteszem és majd ellesz valahogy. Az meg tényleg, mikor mutatják itt vagy ott, hogy felakasztotta a fára meg ilyenek, hát...
Meg régebben volt, mikor megmérgezték azt a sok lovat itt valahol Miskolc környékén. Hát az is... beteg elmeháborodott. Lehet, hogy tényleg a gazda haragosa, de könyörgöm, miért a lovakat öli le? Jó hogy ez csomó pénzveszteség a gazdának de akkor is. A ló mit ártott neki?
Az utsó mondatodat nem is lehetett volna jobban megfogalmazni...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 8:37 pm

Jó topikban xD Na mindegy xD
A ló semmit nem ártott neki csak a bosszú az kellett és cél szentesíti az eszközt alapon gennyládáskodott. Az meg h máshogy kellett volna valszeg őt nem zavarta Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 8:56 pm

o,O Hát te honnan pottyantál ide? :Đ Ne számítsak hosszú távra mi? ˇ,..,ˇ
A topik jó, az állatok iránti szeretet/szerelem szempontjából ;D

Hát ez az, ez zavar engem. Hogy tetű módon azt nézi hogy hú de jó, most majd tuti csődbe megy, de király. A lovakra meg sz*rik tulajdonképpen, mit érdekli az őt hogy él-e vagy hal. H*lye vadbarom...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 9:18 pm

Ebben én is egyetértek veled ha valaki ok nélkül bánt egy jószágot az azért van mert nem mer belekötni egy nála erősebbe és ezért kivetíti a vélt vagy valós sérelmeit arra az állatra aki/ami a közelében van. Én tapasztaltam milyen az amikor kidobnak egy száguldó autóból egy kartondobozt és tele van kiskutyával és te már tudod hogy mi lesz a vége. Na az olyan embereket falhoz állítanám és agyonlőném.
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 10:08 pm

Deeeehogy lőném agyon, abban semmi extra nincs. Szegény kis kutyi sem hal meg azonnal, szenved szerencsétlen.
Na de ha például kidobnánk a nagy semmi közepére, az máris jobban tetszik nekem Razz
Na jó, nem kegyetlen akarok lenni, de szerintem bőven megérdemli azt a bánásmódot, amit az állattal csinált. Mit érdekel engem, hogy ő fél az erősebbektől? Én is félek attól aki tőlem erősebb, mégsem kötöm fel és gyújtom meg a kutyám a legközelebbi fánál. Menjen terápiára Rolling Eyes Vagy, ami a legegyszerűbb, ne is kössön bele senkibe. Akkor félnie sem kell. Minek kötözködik? Kis féreg...
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2009 8:59 pm

De az a baj hogy ah ezt megcsinálnád egy olyan emberrel aki megérdemli sajnos a törvény nem adna neked igazat.
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2009 10:44 pm

Hát szó ami szó, hamarabb érne utol a törvény keze ha agyonlőném a delikvenst Smile Ha kipakolom valahová, arról nehéz (nehezebb) bebizonyítani, hogy én voltam.
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 12:20 pm

Hát igen arról valóban nehezebb bebizonyítani XD.
De nem tudom az olyan emberek mit éreznek olyankor mikor megcsinálják azt hogy kirakják az utcára az állatokat. Nekem még az is nehezemre esik mikor látom hogy egy állat szenved és az utólsókat rúgja hogy hozzá segítsem ahoz hogy ne szenvedjen tovább.
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 7:32 pm

~~~~~Daninak szerelme vaan~~~~~
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 8:21 pm

Na ez megint olyan volt mint a kutyás eset sztem
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2009 8:42 pm

Egy kutya a szerelme? Neem hiszem XD De majd Dani elmondja ha akarja ˇ,..,ˇ
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2009 4:08 pm

na akkor nincs szerelmem egy csaj terrorizált a szerelmével csak de rondaaaa ezért lesdzarom és végülis ha az arcát nézzük nek kutya inkább bisznó
kielégítő a válsz ?xD
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitimeVas. Márc. 22, 2009 1:48 pm

te hülye vagy? Very Happy huzz a fejére egy környezet kímélő zacskót és akkor 2szeresen is megkíméled a környezeted Very Happy de am jah ronda csajjal énse járnék, mert hát, hiába kedves meg stb, ha mindenki kiröhög miatta meg téleg nem érzed jól magad vele akkor hagyd
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





szerelmek - Page 13 Empty
TémanyitásTárgy: Re: szerelmek   szerelmek - Page 13 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
szerelmek
Vissza az elejére 
13 / 14 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: