Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok

Go down 
+3
SkyWalker
Sasori
Dei-dei
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 4:56 pm

Hát... lehet hogy béndzsa címe van XXD De jobbat nem tudtam kitalálni neki ˇ,..,ˇ" Szóval ide jöhet minden kis sztori vagy akármi, akár saját akár nem ^^ Vicces, vagy nem vicces, vagy tanulságos, vagy elgondolkoztató vagy akármilyen Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 796811
Kezdem is :Đ XXD


A hálószobagolf szabályai

Minden játékosnak gondoskodnia kell saját felszereléséről. Általában egy ütő és két labda.
A játékhoz a pálya tulajdonosának hozzá kell járulnia.
Eltérően a szabadtéri golftól, az ütő lyukba juttatása a cél és a labdák kinttartása.
Az effektív játékhoz az ütő rúdja kemény kell hogy legyen. A pálya tulajdonosának joga van a rúd keménységét ellenőrizni.
A pálya tulajdonosa fenntartja a jogot, hogy megszabja az ütő hosszúságát, a lyuk épségének megóvása érdekében.
A játék célja annyi ütés elvégzése amennyi szükséges ahhoz, hogy a pálya tulajdonosa elégedetten elismeri, hogy a játéknak vége. Ennek elmulasztása azt vonhatja maga után, hogy nem jatszhat többet ezen a pályán.
Rossznak tartják, ha egy lyukat azonnal a pályára érkezéskor megjátszik valaki. A tapasztalt játékos általában időt szakít arra, hogy megcsodálja a teljes pályát, különös tekintettel a szép formájú bunkerekre.
A játékosokat figyelmeztetjük, hogy ne említsenek pályákat amelyeken már játszottak vagy egyidejűleg játszanak, a jelenleg játszandó pálya tulajdonosának. Ismertek elkeseredett pálya tulajdonosok akik ez okból megrongálták a játékos felszerelését.
Bátorítjuk a játékosokat, hogy minden eshetőségre legyen náluk megfelelő eső-ruházat.
A játékosoknak biztosítaniuk kell magukat arról, hogy játékuk tökéletesen tervezett, különösen amikor egy pályán először játszanak. Ismertek játékosok, akik felháborodtak ha fölfedezték, hogy más is játszik azon a pályán amelyet ők privátnak hittek.
A játékosoknak nem szabad feltételezniük, hogy egy pálya állandóan játszható. Néhány játékos megszégyenülhet ha rájön, hogy a pálya ideiglenesen javítás alatt áll. A játékosoktól elvárt dolog, hogy ez esetben rendkívül taktikásak legyenek. Haladóbb játékosok ilyenkor alternatív lehetőségeket találnak a játékra.
Javasoljuk a játékosoknak, hogy kérjenek engedélyt a pálya tulajdonosától, mielőtt megjátsszák a hátsó kilencest.
A lassú játék tanácsolt, de a játékosoknak fel kell készülniük a sebesség fokozására, ha időlegesen is, a pálya tulajdonosának kérése esetén.
Csodálatos teljesítménynek számít - ha az idő engedi - ha a játékos többször meg tud játszani egy lyukat egy meccs alatt.
A pálya tulajdonosa az egyetlen bírája annak, hogy ki a legjobb játékos. Tanácsoljuk a játékosoknak, hogy kétszer is gondolják meg mielőtt állandó tagságot váltanak egy pályára. Plussz elvárásokat emelhet a pálya tulajdonosa és a szabályok is változtatás tárgyát képezhetik. Ennek okán sok játékos jobban szeret több különböző pályán játszani.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 8:11 pm

"akik ez okból megrongálták a játékos felszerelését"

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 509807 Szegény játékos ˇ-ˇ xD
Ilyen hülyeségek vannak a gépemen xD


December 17.
Elkezdett esni a hó. Az első téli hó, régóta nem esett ilyen gyönyörűen. Nejemmel forró rumos teát iszunk az ablak mellett és gyönyörködünk a puha pelyhek táncában, ahogy a fákhoz tapadnak és lágy paplanná válva betakarják a földet.

December 18.
Csodálatos reggelre ébredtünk. A kristályos fehér hó befedte a tájat. Micsoda látvány! Minden fa és a sövény szűzi fehér köntösben pompázik. Délelőtt havat lapátoltam, remek mozgás, évek óta először érzem magam ilyen felfrissültnek. A garázsfeljárót is meg a járdát is megtisztítottam. Később jött egy sárga hókotró traktor és véletlenül rákotorta az útrol az összenyomott havat a garázsfeljáróra. A hókotró sofőrje mosolygott és integetett, visszaintegettem és újra kiástam a garázsfeljárót.

December 19.
Újabb 20 centi hó esett és a hőmérséklet lement minusz tizenkettőre. Néhány faág letört a zúzmara súlyától. Megint kilapátoltam a garázsfeljárót, nem sokkal rá jött a hókotró traktor és ellentolta a buckát. A hóbucka barnásszürke szinű.

December 20.
Mára kissé felmelegedett, nagy locs-pocs keletkezett, ami délutánra jéggé fagyott. Vettem mindkét kocsinkra szögesgumikat. Le akartam törni egy jégcsapot, de elcsúsztam a garázsfeljárón és hanyatt vágódtam. Az orvos 10.000 forintot kért, szerencsére nem tört el semmim. Az időjárásjelentés újabb havazást jósolt.

December 21.
Ma jó hideg van. Eladtam a nejem kocsiját és vettem egy négykerékmeghajtású terepjárót, hogy tudjon menni vásárolni. Megcsúsztam a kocsival az úton és nekimentem a korlátnak. A karosszéria jobb első része alaposan behorpadt. Éjjel újabb 25 centi fehér franc esett és mindkét kocsit teljesen ellepte. Ma is lapatolhatok. A nyavalyás hókotró ma kétszer is itt volt.

December 22.
Fogcsikorgató minusz 19 fok, és szakad az átkozott. Már nincs egy fa sem a telken amin van ép ág. Éjjel kivágott a biztosíték, megpróbálva megmenekülni a megfagyástol gyertyákat gyújtottunk. Előszedtem a régi petróleum melegítőt is, ami felborult és majdnem leégette a házat. A tüzet sikerult eloltanom, de a kezemen másodfokú égési sebeket kaptam és leégett a szempillám meg a szemöldököm. Az autó megcsúszott a zimankós úton a kórház felé és teljesen összetört.

December 23.
A kibaszott rohadt fehér nyavalya csak jön lefelé mintha fizetnének érte. A család összes ruháját fel kellett vennem csak hogy a kurva levélszekrényig el tudjak menni. Ha megfogom azt a gecit aki a hókotrót vezeti, feltépem a mellét és kiszaggatom a szívét. Azt hiszem a sarkon túl bújik el a sárga dög és csak arra vár, hogy befejezzem a lapátolást, és akkor százzal végigsöpör és betemeti a garázsfeljárónkat. Az elektromosság még nem működik, a vécé befagyott, a tető egyes részei kezdenek rogyadozni.

December 24.
Egész kurva éjjel rohadt kurva fehér geci és jég és még faszom tudja mi a franc szakadt a kurva földre. A fasszopó cigány hókotróhoz hozzávágtam egy baltát de nem találtam el. Nejem elköltözött. Az autó nem indul be. Azt hiszem hóvakságot kaptam. Nem tudom mozgatni a lábujjaimat. Nem láttam a napot hetek óta. Az időjárásjelentés újabb havazást jósol. Minusz 28 fokos jeges szél söpör végig a letört fák között ...
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 8:51 pm

Nem tom ez ide tartozik e

Valamelyik nap megnyitottam a mozzilát (magyarosan XD) hogy elolvassam az íméljeimet (ez is magyaros Very Happy) és kaptam egy ímélt egy olyan embertől akiről azt se tudtam hogy létezik és olyan dolgokat írt abban az ímélben hogy én olyanokat nem is csináltam meg nem is küldtem neki olyan szövegű ímélt. Na meg azt írta hogy a rusnya bajuszos kövér feleségem. Én meg visszaírtam neki hogy: Ad 1 nem is ismerlek 2 ha valami bajod van velem keress meg és beszéljük meg a dolgot 3 NINCS IS FELESÉGEM meg ha olyan csúnya lenne a feleségem ahogy írtad inkább agyon lőném magam.

Szerintetek jól tettem hogy vissza írtam neki???
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 10:19 pm

Hát ha nem neked szánta szerencsétlen... akkor nem tudom XXD

Sasori írta:
December 24.
Egész kurva éjjel rohadt kurva fehér geci és jég és még faszom tudja mi a franc szakadt a kurva földre. A fasszopó cigány hókotróhoz hozzávágtam egy baltát de nem találtam el.

Hát itt majd' leestem a székről XXD Tesómmal úgy röhögtünk rajta XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 10:46 pm

Hát igen kiderült hogy nem nekem szánta bocsánatot is kért csak elszált az agyam már az első sornál ^^'.

Hát igen Sasonak vannak érdekes megmozdulásai XD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Dec. 09, 2008 11:07 pm

XXD

De komolyan, azt már olvasni is alig tudtam a röhögéstől XD Pedig annyira nem falrengető de visszagondoltam hogy milyen költőien és boldogan kezdte az elején és milyen idegbeteg lett a végére XXD "Rohadt k*rva fehér g*ci" XXD

Am találtam egy ilyen bigyuláát :Đ

Lányoknak: Hogyan őrjítsük meg a fiúkat? vagyis Mit nem kellene
1.) Ne mondd meg, mit akarsz. Soha.
2.) Fogalmazz kétértelműen. Mindig.
3.) Sírj. Gyakran.
4.) Emlegess fel olyan dolgokat, amelyek hónapokkal, évekkel, vagy évtizedekkel ezelőtt (vagy más fiúiddal) történtek.
5.) Vedd rá őket, hogy mindenért bocsánatot kérjenek.
6.) Rejts el apró tárgyakat az autójukban, hátizsákjukban és könyveikben mint apró emlékeztetőket, hogy gondolsz rájuk.
7.) Nézz a szemükbe, és kezdj el nevetni.
8.) Gurulj dühbe minden apróságért.
9.) Beszélj a menstruációdról előttük. Figyeld, ahogy feszengenek.
10.) Várd el tőlük, hogy felhívjanak. Gyakran. Hisztizz, ha elfeledkeznek rólad.
11.) Használd apádat fegyverként. Mesélj nekik a fegyver gyűjteményéről, a mesteri célzásáról, és az Ő Kis Hercegnője iránti rajongásáról.
12.) Késs el mindenhonnan. Ordíts, ha ők késnek.
13.) Beszélj éjjel-nappal az előző fiúdról. Hasonlíts és különböztess.
14.) Hagyd, hogy találgassanak, mit is akarsz, és gurulj dühbe, ha tévedtek.
15.) Találj ki kapcsolatotokra évfordulókat (pl.: ma hat hónapja, hogy láttalak a könyvtárban). Aztán hányd a szemére, hogy erre sem emlékszik. Sírj.
16.) Állitsd, hogy kövér vagy. Kérdezd meg a véleményüket. Utána kezdj sírni, a választól függetlenul.
17.) Mikor viccet mesélsz, felejtsd el a poént.
18.) Kritizáld, ahogy öltözködnek.
19.) Kritizáld a kedvenc zenéjüket.
20.) Kerüld őket. Ha megkérdezik: "Mi bajod?" mondd azt, hogy ha nem tudják maguktól, nem fogod elmondani.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 796811 Ezzel am egyetértek XXD Biztos naggyon idegesítő lehet XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 11:44 am

egy két ilyen lányt ismerekés degtépőek tunak lenni de szerencsére csak ritkán taláűlokozok velük
ezt biztos valami hosszútávú férfikinzó irta silent
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Dec. 10, 2008 3:49 pm

Hát ahham Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 796811 Ez olyan ribi-kéziszótár-útmutató szerű dolog XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimePént. Dec. 12, 2008 10:42 am

Hát tény hogy vannak ilyen lányok de szerencsére még nem találkoztam ilyennel. Hát ha nem is ribi-kéziszótár-útmutató akkor csak ténleg valaki olyan írta aki szereti kínozni a fiúkat
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 11:46 am

Az a szomorú, hogy vannak ilyenek ^^' Utána meg visít, hogy jahajjj dobta a pasija, minden pasi dög, bla-bla-bla.
Mondjuk azt nem mondom, hogy nem dögök scratch Ha nem is mind, de legnagyobb részük Razz Már bocs fiúk Razz
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 12:43 pm

Sakura-chan írta:
Az a szomorú, hogy vannak ilyenek ^^' Utána meg visít, hogy jahajjj dobta a pasija, minden pasi dög, bla-bla-bla.
Mondjuk azt nem mondom, hogy nem dögök scratch Ha nem is mind, de legnagyobb részük Razz Már bocs fiúk Razz

Ezt most magamra veszem jó és megvédem a férfi társadalmat mm itt Smile mert ahogy írtad nem mind az attól hogy te csak olyanokkal találkoztál arról nem az a rész tehet aki normális és az is normális vok és velem meg pont forditrva van szal beszélgethetnénk erről
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 12:58 pm

Hát beszélgessünk Rolling Eyes
Én azt nem mondtam, hogy csak olyannal találkoztam aki az. Írtam is, hogy nem mind az. Van aki normális, rendes, és az nagy kincs ^^ Csak van aki azt hiszi magáról, hogy az, ez meg már problémásabb dolog. (Ezzel nem céloztam arra, amit te írtál, hogy te az vagy. Nem ismerlek, véleményt így nem tudok mondani.)
Mert az a baj, hogy sokszor nem veszik észre, hogy a lánynak nem tetszik az, ami éppen van. Például a tapizás meg társai. ^^' Flörtölésnél meg ilyeneknél oké, de ha túl sok van belőle és a lány nem egy lotyó, akkor hamar betelik a pohár, dobja a pasit, az meg csak néz, hogy most mi van, mi rosszat tett.
És azt se mondom, hogy fordítva nem működhet. Persze hogy a lány is csinálhat valamit rosszul, de... szerintem nem alaptalan az a mondásocska, hogy a férfi mindig csak arra gondol. És persze, más is elronthat egy kapcsolatot, nem csak ez, de magamból indultam ki; én eddig ha szakítottam, az azért volt mert túl rámenős volt a srác.
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeHétf. Márc. 02, 2009 5:22 pm

így van hatalmat a feketéknek XD jah ez nem az a topik? Very Happy
am meg, a mostani 14-16 éves korosztályos lányok annyira idegesítőek tudnak lenni, meg nagyon féltékennyé akarnak tenni mindenkit körülöttük, tapasztalatbol mondom ...
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 12:22 pm

Sakura-chan írta:
Hát beszélgessünk Rolling Eyes
Én azt nem mondtam, hogy csak olyannal találkoztam aki az. Írtam is, hogy nem mind az. Van aki normális, rendes, és az nagy kincs ^^ Csak van aki azt hiszi magáról, hogy az, ez meg már problémásabb dolog. (Ezzel nem céloztam arra, amit te írtál, hogy te az vagy. Nem ismerlek, véleményt így nem tudok mondani.)
Mert az a baj, hogy sokszor nem veszik észre, hogy a lánynak nem tetszik az, ami éppen van. Például a tapizás meg társai. ^^' Flörtölésnél meg ilyeneknél oké, de ha túl sok van belőle és a lány nem egy lotyó, akkor hamar betelik a pohár, dobja a pasit, az meg csak néz, hogy most mi van, mi rosszat tett.
És azt se mondom, hogy fordítva nem működhet. Persze hogy a lány is csinálhat valamit rosszul, de... szerintem nem alaptalan az a mondásocska, hogy a férfi mindig csak arra gondol. És persze, más is elronthat egy kapcsolatot, nem csak ez, de magamból indultam ki; én eddig ha szakítottam, az azért volt mert túl rámenős volt a srác.

Hát ze érdekes volt és szerintem igazad van. Csak tudod hogy is mondjam van köztünk egy pár szabad szombat és több "csatát" vívtam már mint te. Ésa én már jártam úgy hogy elküldtek egy sms-el 2 év után. Szted nem esett szarul.
És ez a másik a tapizásos részében is igazad van de ha nem az a baj hanem csak egyszerűen nem tud mit kezdeni a fiú szeretetével és még nem tudja elfogadni azt hogy van mellette valaki aki védi és szereeti és ezért dobja. Szerintem ez pöppet viccesnek hangzik akivel nem csinálták meg
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 3:41 pm

Ezért kell olyat keresni, aki tudja kezelni a túláradó szeretetet, és nem olyat mint én, aki nem. Viccesnek szerintem nem vicces.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 11:18 pm

Én ezt most nem bántásnak kötöszködésnek szántam és nem is kellett volna magadra venni. Csak kinyilvánítottam a véleményemet és ha valakit megbántottam vele akkor sajnálom.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 11:20 pm

Nem is bántásnak vagy kötözködésnek vettem, csak magamra.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeKedd Márc. 03, 2009 11:37 pm

Ezt sajnálom hogy magadra vetted mert nem akartam.
De azt már nem tudom visszacsinálni és sajnálom mm hogy leírtam a véleményem
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 12:29 am

De nem kell. Az én bajom Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 5:39 pm

Dei-dei írta:
Ezért kell olyat keresni, aki tudja kezelni a túláradó szeretetet, és nem olyat mint én, aki nem. Viccesnek szerintem nem vicces.

És ha nem szeretnék?
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 6:13 pm

Ezt ne.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 6:48 pm

nyugi van Very Happy ez itt a okosságok topik vagy mi Very Happy és ugy érzem h lehet h veszekedés alakulna ki ezért akadályozzuk meg Razz

ide am bármien történetet le lehet írni?
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 8:33 pm

Aha, bármilyet (:
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 10:03 pm

szegény Szkáj mindenki csak őt támadja Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 963457 butákvagytok hogy mindent magatokra vesztek Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok 824329
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitimeSzer. Márc. 04, 2009 11:19 pm

De én nem támadtam ^^' Csak magamra vettem... mert rám illett. Aztán lehet hogy nem kellett volna, meg hogy most gonosz vagyok, de ez van Rolling Eyes Nem akartam vele senkit támadni :3
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Ajánlott tartalom





Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: