Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 ANBU

Go down 
+16
Doli senpai
SkyWalker
Sakura Neko
Byakuya
Sasori
akacuki tsunadefan
ShikamaruNara
Neji
Sai
Hiddan
Dani
Dei-dei
asuma
Pein23
Itachifan
Kimimaro Kaguya
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next
SzerzőÜzenet
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 2:50 pm

Már elnézést de itt inkább anbu dolgokról kénhe beszélgetni
Vissza az elejére Go down
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 2:50 pm

De inkább tartsunk egy vizsgát
Vissza az elejére Go down
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 3:47 pm

Én velem nem kell beszélni én szívesen tartók vizsgát írjatok pm-be hogy mikor de beszéljetek itach-val is.
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 9:31 pm

A hajnal sugara lepte el Konohát, éppen összepakoltam a csomagomat és lemásztam a hegyröl, elindultam a kapu felé. Mikorra odaértem a két ör felé bolintottam és bementem. Elindultam az ANBU központ felé hogy felvételt nyerjek oda... Még senki sem volt ANBU a családomban és régi álmom hogy bejussak az elitek közé. Megérkeztem a találkozási pontra, kopogtam kettöt a falon és három kunait dobtam a földbe

- Gyere be... - mondta egy hang az egyik közeli házbol és bementem.
Amint beértem 2 Ninja azonnal lefogott és elrángattak az egyik szobába, ott találkoztam egy ANBUval

- Fegyvereket add át - mondta az egyik ör
Mivel többen voltak mint én ugyse lett volna esélyem, leadtam a fegyveres övemet és a kardomat

- Szoval ANBU ügynök szeretnél lenni? - kérdezte az ANBU harcos


FOLYTATÁS
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 04, 2008 9:50 pm

Korai órákban érkeztem az anbu központba, gondolva ha ma vizsga van ne én rám keljen várni. Amint beléptem a központba az első az volt hogy három álig felfegyverzet ninját ált elém, tudtam mi a dörgés a fegyvereim kellenek nekik. Oda attam hát, hisz nem akkartam már az elején bajt persze hatalmas kardomtól Suigetsutól nem szivesen válok meg te tudom jó kezekben lesz.
Már egy ideje várok mikor egy csapat ninja lerohan egy fehér, szembogár nélküli gyereket. Ép elviszik előtem és ráismerek ez a Hyuga klánból való, többen is azt álítják, hogy ez Konoha legerősebb klánja de nem zavar. Tudom ha a vizsgák alat meg kell küzdenem vele nem adom magam olyan könyen.
Már vagy 5 perce hogy bement a Hyuga gyerek mikor elém áll egy anbu és azt mondja.....
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2008 4:35 pm

- Igen ...uram - mondtam némi habozás után.
- Tisztában van vele, hogy mi az ANBU feladata és munkája?
Ezen a kérdésen otthon soakt folgalkoztam de nem sok mindent találtam, valami értelmeset kellet mondanon
- Nem nagyon uram, mivel az ANBU egy titkos társaság, akik titkos küldetéseket végeznek el a Hokage és az ANBU kapitány irányítása alatt.
Ugy tűnt a válaszom kielégítette.
- Nos, helyes válasz, a felvételhez el kell végeznie egy tesztet, el kell vinnie ezt a levelet az egyik ügynökünknek aki itt állomásozik nem messze a falutól megértette?
- Igen uram, ha visszakapom a fegyvereimet már indulok is
- A fegyvereiből 1et választhat amit elvisz magával, ez is a küldetés része hogy ne legyen annyira feltünö és veszéles

FOlytatás
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeVas. Aug. 10, 2008 10:28 pm

//na jó ha senki nem ír akkor majd én folytatom a történetem ahogy azt Neji is tette//

-Rendben kölyök, ha komolyan gondoltad, hogy ANBU leszel, és az életed árán is megvéded a Hokagét akkor ismertetem a szabályokat.
-Kezdhetjük uram.-válaszoltam és vártam mit mond.
-Gondolom látad az előbb azt a gyereket akit behoztak?-kérdezte és kérdőn nézett rám.
-Természetesen uram.
-A köylök azt hitte áttud vágni minket és észrevétlenül el tud lopni tőlünk egy fontos tekercset, de nem jött ösze neki szóval most vissza kell szerezni. Ez a te feladatod lesz. Vihetsz magaddal egy fegyvert, és használhatsz bármilyen jutsut, a tekercset pedig minden kép vissza kell szerezned, ha nem te is és az egész falu elveszik. A tekercset egy a várostól nem messze lévő viskóhoz viszi, akadályozd meg, hogy eljusson. Megértetted?
-Igen uram.-és már indultam is, kifelé menet magamhoz vettem a Sougetsumat és már indultam is.
A viskót hamar elértem, de biztos voltam benne, hogy a Hyuuga gyerek még nincs itt. A tervem már meg volt vissza megyek az út feléjig ott csinálok egy rejtőző köd jutsut és lesből támadok a Hyuugára. Nem akkarom megülni csak elkábítani, hogy megszereszhessem a tekercset, de ha kell akár meg is ölöm.
Elértem az út felét-Rejtőző köd jutsu.-mostmár csak a Hyuuga gyerek hiányzik.
FOLYTATÁS.......

//remélem nem baj ha így fojtattam a küldetést Neji Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 11:16 am

Off: csak egy gondolat:

1: a Hyuugák látnak a ködben a Byakuugan segitségével szoval chakra pazarlást csináltál barátom Very Happy
2: latom elveszed az én ötletem hogy csak 1 fegyvert lehet vinni, jo nem zavar engem nyugodtan csak kicsit muris, mivel az elözö résznél is irtál olyat amilyet én
3: sztem elég nagy ''hülyeség'' egy még nem is ANBU kezébe adni a falu sorsát Very Happy , de ha arra gondolsz amire én, akkor értelek Smile
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 12:24 pm

tom hogy lenyultam az ötleted de egész jó elkébzelés és végül is egyszere vizsgázunkés ezérrt nagyából ugyan azt a feladatott kapjuk és mivel ez csak egy vizsga tehát akkár rám is bízhatják és tök értéktelen az a tekercs amit adtak neked (vag te nem így tervezted?), és hát a ködöt azért csináltam mert valamit ki kellet találnom és egyenlőre ez jutott eszembe:D
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 1:49 pm

te most mire mondod???? Én lennék az a Hyuuga gyerek akit irtál????? én most nem Hyuuga vagyok csak egy Ninja, ember, most nem Neji vagyok, ha pedig vmit kellet irnod akkor inkabb azt irod hogy raktál csapdákat meg vízklont, tehát nem ellenem harcolsz ok? nehogy már 2 ANBU tanoncot egymás ellen rakjanak
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 2:00 pm

//értem akkor oks. akkor más Hyuuga gyereket nyomok le és am meg terveztema víz klonokat is meg a csabdát csak még nem voltam benne biztos, hogy ezt a módszert választom. de akkor fojatatom az előzőt és akkor nem te ellened küzdök. oks?//

Még vártam a Hyuuga gyereket(és itt nem a Nejire gondolok), esszemne jutott, hogy mésem lesz elég a köd, szökségem van még tervre mivel a ki tudja mi lesz még, hát létrehoztam 20 klon és használtam a rejtett víz jutsut amivel egy tócsának tüntek a klonjaim én magam egy magas fa tetejéről figyeltem mikor érkezik, de előte még elhejeztem pár robbanó jegyzettet, mejek a mozgásra lépnek működésbe, továbbá készítettem pár, úgymond, katapultott mejjek egy damílhoz vannak kötve, és amit egy kicsit is megmozdítja valaki menten kilőnek. Motmár elvileg fell kéne tartóztatnia a kémet. Mire kész lettem a csabdával és visszamentem az őrhejemre adigra meg is pillantottam a kémet már nem sokk hiányzott, hogy elérje a köd peremét.

FOLYTATÁS

//és lehetőleg miné hamarabb írjon Sasuke001, vagy Itachifan//
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2008 6:08 pm

Nem sok választásom volt, ezért a kardomat felkaptam és elindultam a térkép szerint a megbeszélt helyre, a faluból kijövet éreztem hogy követ valaki, de inkább nem fordultam meg majd meglepem a következö saroknál. Amint befordultam felugrottam az egyik épület tetejére és lehasaltam, majd mikor megláttam hogy csak egy csapat köjök volt tovább indultam. Egész uton azon töprengtem hogy mi lehet a tekercsben, de inkább nem nyitottam ki, nehogy valami csapda legyen, vagy esetleg emiatt bukjam el a vizsgát. Amint a kapun kiértem köd lepte el a tájat elöttem (zabuza a tiéd, de nem feléd megyek, csak mivel nagy eddig is eljön), ugy tünik ez nem normális köd, nagyon sűrű, de ez nem tántorithatott vissza, tovább mentem, de kicsit óvatosabban és a bármikor kész voltam kirántani a kardom.
Hirtelen megéreztem a gyilkos szándékot a közelben és azonnal körbefordultam a kardomat pedig kirántottam
- Ki van ott? - kiáltottam az erdö felé.
Nem lenne jó ötlet most megbujnom az erdöben mivel nem tudom mit rejteget, viszont itt se jo maradnom, megindultam a fák közé és egy kunait dobtam a fák felé
- Kage Shuriken no jutsu - mondtam és 20 kunai vágodott az erdöbe.
Egy csuklyás alak repült ki a fák közül és elöttem landolt majd egy kunaial felém vágott, gyorsan blokkoltam és mar vissza is vágtam, az ellenfelem hátrébugrott és látszólag nem zavarta hogy teljesen kivédtem a támadását....

Folytatom
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2008 11:57 pm

Ez a topic sz**rá van hanyagolva me ha nem lenne már rég folytaták volna a történetem
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:20 pm

mér szted meik topik nincs elhanyagolva? mindenki sz**ik a szerepjatekra csak a baromságokrol tudnak beszélni...
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:26 pm

Pedig az lenne a legjobb, ha a szerepjátékról szólna és csak abba a topicba írnának beszélgetésekett amelyik külön erre a célra van kitalálva.
Többek között ezért Thrillionozok a neten és káoszozok,mágusozok,shadowranolok,meg stb-zek élőben.
Am te szoktál haverjaiddal játszani élőben rpg-t?
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:30 pm

dehogy, én nem vok ilyen gyík, a haverokkal inkabb focizok... meg röhögünk dumalunk, nézzük a csajokat stb. neem, semmi pénzért Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:32 pm

Hülye:D én is focizok nézem a csajokat bulizunk röhögünk dumálunk és rpg-zünk.
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:52 pm

hagyjátok abba Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:57 pm

mit? csak beszélgetünk nem veszekszünk csak pojénkodunk egymással
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 6:58 pm

Sai, sztem hagyd el a villát, te asszed hogy mindig veszekszünk? olyan vagy mint egy kislány, vagy egy hippi... jo hogynem mar azt mondod ne is beszéljünk
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:00 pm

ha.persze most meg én vok az áldozat Question
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:03 pm

igen, fel fogunk áldozni, vki adja ide a késemet
Vissza az elejére Go down
Hiddan

Hiddan


Férfi Hozzászólások száma : 286
Age : 32
Tartózkodási hely : Vadászom a jinchuuriki, és Jashinak az áldozatokat.
Registration date : 2008. Jul. 23.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:05 pm

melyiket amivel a teletabi istenének vagy a hupikék törpikék istenének áldozati kését?(mire nem jó a net,)XD


A hozzászólást zabuza momochi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 20, 2008 7:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:05 pm

nekem van itt van ha kell lol!
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
akacuki tsunadefan

akacuki tsunadefan


nő Hozzászólások száma : 654
Tartózkodási hely : ott..vagy ott... de néha amott is
Registration date : 2008. Jul. 01.

ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2008 7:06 pm

nem engedem sai-t!!!

megöllek titeket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





ANBU - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
ANBU
Vissza az elejére 
5 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szerepjáték-
Ugrás: