Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Naruto-Arena

Go down 
+31
orochimaru-sama
Hidan
SkyWalker
CS2_sasuke
Hokage
Sakura Neko
Sai
7oRquE
Pein23
Hiddan
Tyriel
asuma
sivatagi dani
ShikamaruNara
shikafan
caba_pesti@freemail.hu
Matyithekiller
Byakuya
martin4955
kisame
dei1265
Pein
sziszimuki
Tobito
Delikato
Sasori
Sakura-chan
Neji
Dei-dei
Dani
Itachifan
35 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 7:00 pm

Ezt a témát azért hoztam létre mert ez nagyon népszerű játék.Itt megbeszélhetitek hogy kinek hogy megy,tippek tanácsok,közös játék megbeszélése,partner listár való egymás felvevése,küldetések megdumálása,és persze egymásnak való segítség.Kérem hogy mások ne fikázzák azt aki mondjuk nagyon béna..(pl.:ÉnXD)És lassanként valaki csak Hokage lessz(Elorozza Naruto elől a címetXD).Be lehet linkelni a Player Card-okat is.Jó fórumozást!!! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 7:59 pm

én most 5 perce regisztráltam a naruto-arénában és még csak próbálkozom
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:04 pm

Énnn...már fogalmam sincs hogy mikor kezdtem el ^^' De kezdés után abbahagytam, mert gőzöm nem volt hogy kell játszani XD De aztán újra elkezdtem...ez valamikor most volt, nyáron azt hiszem. És azóta játszok, kisebb-nagyobb szünetekkel. Az a baj, hogy egyszer már feltornásztam magamat 340valahanyadik helyre, de aztán két nap alatt úgy lecsúsztam Sad És sosincs annyi időm hogy leülök elé és újra visszaszenvedem magamat oda Rolling Eyes

Itt a PlayerCard-om Smile
Naruto-Arena 370934
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:07 pm

az nagyon zsír:) hajrá!!!


Hát igen..béna vokXD

Naruto-Arena 806044
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:12 pm

Köszi ^__^
Látnod kellett volna az én régi PlayerCard-omat lol! Reseteltem is XD És azóta nagyjából tartom a +30-as arányt Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:14 pm

én nem adom fel!!De 1 küldetésem van a többit mind szabotálják..mindig a nagyediknél kapok ki Mad
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:19 pm

Ezzel én is így vagyok/voltam >_< Főleg Chojival affraid Mennyit szenvedtem vele...rossz belegondolni silent Utána egy ideig jó volt, de aztán meg Kyuubi Naruto-ért meg CS2 Sasuké-ért szenvedtem No Az is jóóóó hosszúúúú folyamat volt ^^"


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 10, 2007 8:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:20 pm

hogy kell váltani a képet
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:20 pm

Change Avatar Smile Bal oldalt van, ott ahol a View Profil, meg ezek Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:29 pm

köszi meg van
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:32 pm

mi a neved????
felveszlek Buddy List-re^^
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:41 pm

egy ideje már nem jácok karakterek közül megvan: sound 4 plsuz kimimaro
CS Sasuke, Gaara rehabliated
Anko, Kabuto, Zabuza, Shizune, Demon brotehrs, Iruka (akivel még nem jácottam mer ratyi), aztán Kakashi és lassan Asuma, majd Gai is lassan meglesz, még Kyuubi naruto is megvanNaruto-Arena 537119
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:45 pm

Nekem megvannak mááár...most fejből sztem nem tudom mindet, megnézni meg nincs kedvem Laughing De akik eszembe jutnak azok; Iruka, Zabuza, Kabuto, Shizune, Kyuubi Naruto, CS2 Sasuke, Jirobou, Tayuya, Sakon, Kidoumaru meg...meg az aki chakrát szív ... Kabuto csapattársa a chuunin vizsgán, de nemtom hogy hívják...talán Yoroi vagy Joroi scratch Azt hiszem ennyi emberke van meg scratch
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 8:52 pm

Akaido Yoroi vagy vmi ilyesmi nem?
mondjak valami szégyenletest magamról?????
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:00 pm

aha Shocked
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:01 pm

na először mond a nickneved
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:03 pm

ez most a naruto arena név mert az: Dani-13
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:07 pm

megsúgok egy titkot:nekem nincs egy karim se felszabadítva...szal jáccunk eggyet?úgyis leversz...nnnnnnnaaaaaaaaa
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:10 pm

tőlem csak befejezem a mostani csatám

befejeztem vesztettem Sad ok mehet


Moderátor: Nincs duplapost, kül. bünti lesz Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:11 pm

oksa én is befejezem az enyém
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:15 pm

a chakra számít nem a csapat, ha nem vagy szerencsés akkor mind1 milyen csapatod van ált ezért kell összehangolt csapatokat szervezni nekem pl van insta kill csapatom ugyértem ha ellenfélnél nincs DMG reductionos char pl Hinata naruto stb akkor 2 kör alatt nyertem elmondom a varászát elöször senki sem fogja elhinni DE 2 KÖRBŐL LEHET NYERNI és mindössze 3 specifi chakra kel lhozzá:
nos a csapat tagjai: Tenten, kin, kimimaro (ö muszáj ö a legszükségesebb) szoval
az a lényeg h te kezdj másodsozrra ugyanis, kapsz 3 chakrát- kettöbol felkészíted kint és tenten, lehetőleg zöldet hagyj ha lehetséges azutáni körben ha van zölded egyedul tentennel stunold le az ellenfelet midn a 3at és semmi más, nos a kör végé n3 chakrád van. az ellenfél semmit sem tud cisnálni átadja a kröt kaspz 3at lesz 6 igaz? nos innen jön az isnta kill (ja ez 3 kör rájöttem) NOS: Tenten támadás Aoe 30 dmg kin támadás aoe 25 dmg kimimaor tűmadás 45 dmg =100 INSTA KILL MINDENKI eddig nekem igy mákból 5ször jött össze, és gondolj bele tentennek kell 2 chakra kinnek 1 kimiamronak 3 ez igy =6 2 köröbl megvan és mindössze egy fehér, piros és zöld kell a végső támadáshoz
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:20 pm

hú te aztán tudsz,nekem sosincs mákom és általában Kyuuby naruto-s geninekkel és ilyen nyalánkságokkal raknak össze...nem tom hogy csinálják,egyszer volt egy genin akinek megvolt kakashi CS2 Sasuke,és Kyuuby Naruto...hát kinyírtam Naruto-t meg rongáltam Sasukét de Kakashi levert
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:24 pm

lehet resetelni az accountot és akkor a ujra Academy student leszel de minden karaktered meglezs és a küdletések sem vesznek el ez akkor jó hamár minden karakter megvan és szeretnél felállítani egy jo recordot
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:26 pm

nekem 1 küldetésem van szóval nagyon béndzsa vagyokXDakkor sztem nem éri meg nekem reset-elni mert alig jutottam el idáig..szeretek szenvedniXD
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitimeHétf. Dec. 10, 2007 9:29 pm

Most ezzel a nyamvadt Inoval kell lennem utálom ebbe a játékba nagyon gyenge és Sound ninjakat kell ölnöm amik elég ritkák csapat sincs hozzá mer senkivel se jo
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Naruto-Arena Empty
TémanyitásTárgy: Re: Naruto-Arena   Naruto-Arena Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Naruto-Arena
Vissza az elejére 
1 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-
» naruto-arena
» Bleach Arena
» re:A naruto (part 1)
» re:A naruto (part 1)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: