Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok

Go down 
+3
SkyWalker
Sasori
Dei-dei
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2009 8:12 pm

Egyletalán nem vagy gonosz csak én hülye.

Na hát akkor beszéljünk valami másról

Diszóvágás ami azzal végződött hogy a disznó szívét a szomszédból kellett visszakérni XD. Már ha egyben maradt XD
Hajnal 6 körül lehetett mikor megérkezett a böllér és ennek örömére a gazdával ittak egy felest. Hát megnézték a disznót annak örömére még egyet. A böllér nem akarta hogy visítson a disznó ezért kitalálta hogy altassák el gázzal. Meg is történ és csak arra nem gondoltak ha elkezdik pörzsölni akkor a gáz ami a disznóban maradt berobban. És így lett a disznó apró cafatokra robbant és nem is kellett foglalkozni a feldolgozással utánan az biztos XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2009 9:33 pm

Fujjj XXD Szegény malac No
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Márc. 05, 2009 9:49 pm

Ja elképzeltem ahogy öregnéne átbattyog a szomszédba és visszakéri a disznó májának a darabját XXD
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 1:06 am

aztismeséldel amikor a disznó kapott vodkát megamikor a böllér belevágott a lábábaxD
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 06, 2009 11:22 am

Na hát akkor közkívánatra.

Disznó aki nem bírta a vodkát és feldobta a talpát.
Cimborámék házibulit szerveztek és este már mikor mindenki jól betöltött kimentek az udvarra és meglátták a disznót az olban.
Az egyik gyertek má disznó! HAHAHA
Erre a másik odament és a kezében volt egy üveg vodka.
Nézzük meg megissza e?
Hát a disznó kiment a vájúhoz belehúzott a vodkaivásba és 7 dl vodkát be is ivott. Pár óra mulva visszamentek és a disznó nem mozdult. A házigazdának szóltak gyere mán a disznó nem mozdul. A házigazda kiment bement az olba és kikerekedett szemekkel mondta hogy elpusztult a disznó. De nem baj a szüleim úgy is leakarták vágni. Másnap reggel mikor a szülők hazaértek kérdezték mi lett a disznóval hát persze hogy senki nem tudott semmit XXD. De azt mondták hogy annál finomabb húst nem ettek XXD

A többit meg majd idővel mert egyszerre mindent nem akarok elmondani
Razz
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2009 12:01 pm

Ismétlem magam... szegény malac No
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2009 6:10 pm

de legalább életében egyszer berughatott igazán xD
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 07, 2009 8:23 pm

Ja jól mondtad életében egyszer hulla részegra itta magát XXD.

Itt van még egy.
Böllér aki nem volt tisztában azzal hogy milyen hosszú a kés.
Eljött a reggel felvírradt a nap amikor a disznónak disznó életének vége szakadt. Ugye egy jó böllér mivel kezdi a napot egy felessel csak abból a felesből nem csak egy lett. Kihúzták a disznót az olból a böllér nekiállt hogy leszúrja. A leszúrás össze is jött csak nem számolt vele hogy a kés túl hosszú és átéri a disznó nyakát és még a lábába is belevágja.
Megszólalt a böllér.
-Harapsz a qva anyádat. Elfordította a kést a mi a lábában is volt.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 12:16 pm

Jaj már szegény malacok XD Én sajnálom őket... egyszer láttam disznóvágást, elég is volt T,T
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 12:49 pm

Hát én sem szeressem a diasznóvágást de őket azért találták ki hogy meg együk és ha nem lennének akkor éhenhalnánk XD. Sokszor mondták nekem hogy én vágjam le de mondtam hogy jobban járunk ha lapáttal agyonverjük mert én nem szúrom le XD.
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 1:20 pm

én egyszer voltam disznó vágáson még kisebb voltam és megkínátak disznó füllel xD nem igazán kelet de nekem összeségében tetszett
a történet viszont rohadt jó Very Happy xD
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 1:34 pm

SkyWalker írta:
...de őket azért találták ki hogy meg együk és ha nem lennének akkor éhenhalnánk...

Hát... én biztos nem mert én nem szeretem a disznóhúst XD

Disznófüllel? >,> XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 2:58 pm

Én sok disznóvágáson voltammár,és igen a disznó fülét mega farkát azt csakugy megeszik ,és énis kaptam disznófület(még kisebbvoltam) és beleharaptam picit és fujjj..aztán hátramentem a csűrbe,kiköptem a disznófület meg odaadtam a tehénnek^^nemtom megette-e de amikor visszamentem aztmondtam h persze nagyonfinomvolt
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 3:15 pm

Ez valahogy nem igaz hogy nem eszed meg a disznóhúst mert biztos van olyan dolog amibe ha kicsi is de van szal ez van.
A disznó fülét meg a farkát na meg a bőrét is megeszem de nem annyira kedvelem mint a dinsztelt májat.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 5:41 pm

Hát amiben csirkehús van abba nem lesz disznóhús... meg nem rejtegetnek el húsokat a kajákban... legalábbis szerintem XD
De am azt írtam nem szeretem nem azt hogy nem eszem... mondjuk igyekszek nem enni... épp mert nem szeretem XD

Ita, kannibál húsevő tehenet hoztál létre O:
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 9:10 pm

De én meg azt mondom hogy a csomagolásra bármit ráírhatnak. Vagy nem?
Hát igen Ita az már csak ilyen különleges dolgokra képes XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 08, 2009 10:32 pm

Az íze más, ha más nem arról lehet tudni. Meg ha csirkemellfilét kérek a boltban, csaknem sertés miazmát adnak. Elég... piszlicsáré lenne Neutral
Húst meg csak itthon készültet szoktam enni... legtöbbször rántotthús formájában, így szerintem nem valószínű hogy disznóhúst kapok. o.o

Azok fogják átvenni a hatalmat Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Panicatthediscoplz
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2009 9:16 pm

Hát én nem tudom hogy a sertés miazmán az milyen része lehet XXD.
De én nem vok válogatós és mindent megeszek na jó azért nem mindent Razz

Na hát itt van egy másik.

Kutya akit sétáltattak a tóparton és áldozatul esett egy bagolynak.
Katonai kiképzőbázis mellett volt egy tó amit körbevett egy gyönyörű fenyveserdő. Egy bombázó szőke sétáltatta a kis csivaváját (remélem mindenki tudja milyen méretekkel rendelkezik a kutya). A kutyán a biztonság kedvévrt volt még egy szájkosár is nehogy bárkiben kárt tudjon tenni (XD). A kiskatonák jó férfihoz méltóan nézték a csino szőkét amint sétáltatja kutyáját a tóparton(Elhihetitek nem a kutyát nézték XD). Egyszer csak azt látták hogy egy bagoly a fák árnyékából könyörtelenül lecsap a kis kutyára és elviszi magával.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2009 9:53 pm

Mért sajnálok minden állatot ezekben a sztorikban? Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 63199 A szőke p*csa vigyázhatna a kutyulínójára :/
Na jó mindegy XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2009 11:05 pm

Mert túl komolyan veszed Razz
De nem kell ezek csak történetek XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 09, 2009 11:27 pm

Jó de ha olvasom megsajnálom XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 2:30 pm

De mondom hogy nem kell de ezek igaz történetek így még utólag hozzá téve. De sajnálkozni nem kell Razz
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 4:30 pm

Na, mostmár akkor épp az hogy azért kell. Még ha nem igaz sztori lenne...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 9:23 pm

Ha nem igaz sztori lenne akkor az elejére írom hogy ez az én agyszüleményem és már van egy pár XXD
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 10, 2009 10:14 pm

Írd oda és nem fogja (annyira) sajnálni az állatot ×D
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok   Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Történetek, tapasztalatok, versek, okosságok
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: