Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 ANBU

Go down 
+16
Doli senpai
SkyWalker
Sakura Neko
Byakuya
Sasori
akacuki tsunadefan
ShikamaruNara
Neji
Sai
Hiddan
Dani
Dei-dei
asuma
Pein23
Itachifan
Kimimaro Kaguya
20 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
SzerzőÜzenet
kisame

kisame


Férfi Hozzászólások száma : 239
Age : 30
Tartózkodási hely : pont ott
Registration date : 2007. Nov. 01.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 9:29 am

meg kisame sok chakrája
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 12:19 pm

meg Tsunade a sok adóssága Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 4:55 pm

meg Rock Lee idétlen frizurája...
hagyjatok mar abba ezt a hülyeséget ugyis mindig naruto gyöz mert ez az ilyen animek lényege, a Bleachben is mindig Ichigo ver le mindenkit, nem szamit hogy 1szer erősebb nála és meg is ölhetné simán, cska sima példát mondot annak aki ismeri Zaraki Kenpachi vs Ichigo , kenpachi a legerösebb az egész animeban senki nem tudna legyözni, csak Ichigo, érdekes

mondjuk az én kedvencem Grimmjow Smile meg még talán Madarame
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeVas. Szept. 07, 2008 5:16 pm

mivel Naruto a főszereplő Very Happy

Abban meg az a Ichigo Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Sakura Neko

Sakura Neko


nő Hozzászólások száma : 313
Age : 29
Tartózkodási hely : a tanárok idegeinXD
Registration date : 2008. May. 22.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 4:10 pm

Lucy írta:
sztem is naruto a legerősebb,erről szól az anime,h Naruto mindenkit legyőz....másrészről viszont nem mindig az erő a döntő hanem párszor az ész is szerepet játszik,ékes példa erre Shikamaru

igeeeen!!!
Shikamaru a csúúúúúúúúcs!!!!
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeHétf. Szept. 08, 2008 5:15 pm

Neji írta:
meg Rock Lee idétlen frizurája...
hagyjatok mar abba ezt a hülyeséget ugyis mindig naruto gyöz mert ez az ilyen animek lényege, a Bleachben is mindig Ichigo ver le mindenkit, nem szamit hogy 1szer erősebb nála és meg is ölhetné simán, cska sima példát mondot annak aki ismeri Zaraki Kenpachi vs Ichigo , kenpachi a legerösebb az egész animeban senki nem tudna legyözni, csak Ichigo, érdekes

mondjuk az én kedvencem Grimmjow Smile meg még talán Madarame

Azz nemcsak döntetlen volt?^^ Grimmjow egy s*ggarcxD Ulquiorra sokal jobb˘˘ Yumichika jobb Madaraménál˘˘XD
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 1:23 pm

Itachifan írta:
Neji írta:
meg Rock Lee idétlen frizurája...
hagyjatok mar abba ezt a hülyeséget ugyis mindig naruto gyöz mert ez az ilyen animek lényege, a Bleachben is mindig Ichigo ver le mindenkit, nem szamit hogy 1szer erősebb nála és meg is ölhetné simán, cska sima példát mondot annak aki ismeri Zaraki Kenpachi vs Ichigo , kenpachi a legerösebb az egész animeban senki nem tudna legyözni, csak Ichigo, érdekes

mondjuk az én kedvencem Grimmjow Smile meg még talán Madarame

Azz nemcsak döntetlen volt?^^ Grimmjow egy s*ggarcxD Ulquiorra sokal jobb˘˘ Yumichika jobb Madaraménál˘˘XD


nem döntetlen sztem, ha Ichigoért nem megy oda Yorouichi vagy nemtom hogy kell irni, akkor Ichigo belehal a sebeibe, de Kenpachit nem gyogyította meg senki, simán a kis rozsaszín haju bnöje elvitte és felépült....

Grimmjow rohadtul erős, volt az animeban hogy mondta Grimmjow hogy Uliquiorra fél töle, és amikor harcoltak egymás ellen akkor Grimmjow Ceroja sokkal erősebb volt meg ki tudta cselezni és elküldeni masik dimenzioba,
najo talán a legerősebb Aizen.... mostmég, de tutira veszem h Ichigo legyözi, meg még erős Gin is meg Tousen, jah meg persze Yamamoto Genryuu Very Happy tod a kapitány vezér
Vissza az elejére Go down
Lucy

Lucy


nő Hozzászólások száma : 149
Age : 29
Tartózkodási hely : mások nyakán lógok és fárasztom őket
Registration date : 2008. Aug. 12.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 1:38 pm

Neji írta:
Yorouichi vagy nemtom hogy kell irni,
Yoruichi-nek kell írni...
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 4:11 pm

Lucy írta:
Neji írta:
Yorouichi vagy nemtom hogy kell irni,
Yoruichi-nek kell írni...

szarom le Very Happy , csak poénból irtam ugy mind1, nah ANBU topik enyém az utcso nem ide illő hsz, ezutan nem ide ellő kommentet ne sokat irjatok azt is ugy hogy elé irjatok off: és igy,
minden mas nem ide illőt törlök
Vissza az elejére Go down
Sakura Neko

Sakura Neko


nő Hozzászólások száma : 313
Age : 29
Tartózkodási hely : a tanárok idegeinXD
Registration date : 2008. May. 22.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeKedd Szept. 09, 2008 4:16 pm

off:Csak így tovább!!Neji a kemény modi rendet tart!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 3:16 pm

off: akkor folytatom amit elkezdtem, aki nem tudja mit 6os oldalon van az utcso téma anburol amit én irtam

on:
Még párszor elinditott egy rohamot az ellenfelem de mindet blokkoltam, igaz észrevettem hogy amikor hátraugrik, nem tudja tartani az egyensúlyát ezért nemsok chakrája lehet (értelmes XD), tehát ha el tudnám lökni akkor lehet hogy már nem lenne olyan sikeres a támadásban, odaugrottam elé és lecsaptam... éppen maga elé tartotta a kardját és azt hitte ez volt a célom, közben megfordultam és felérúgtam teljes erőböl, sajnos észrevette ezt a támadásom és maga elé kapta a kezét, de akkora erővel rugtam meg hogy hátralökte pusztán az is hogy eltaláltam, amint megállt feldobta a kardját és kézjeleket csinált
- Doton Doryuu Jouheki - ezzel megremegett felém a föld és majdnem elcsusztam, majd ezt kihasználva az ellenségem felugrott a kardjával és rámcsapott.
Ezt a támadást nem tudtam teljesen védeni és megvágta a vállamat, de emiatt nem adhattam fel, muszáj volt nekem is bekeményiteni
- Jolvan, eddig könnyen vettelek, de mostmár ez a lesz a hely ahol meg fogsz halni - mondtam és felé fordítottam a kardom
- Mizukiri no Yaiba - és a kardomat víz lepte el és teljesen beborította
Na most kezdödik az igazi harc

Folytatása kövi napokban
Vissza az elejére Go down
Sakura Neko

Sakura Neko


nő Hozzászólások száma : 313
Age : 29
Tartózkodási hely : a tanárok idegeinXD
Registration date : 2008. May. 22.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimePént. Szept. 12, 2008 3:27 pm

akacuki tsunadefan írta:
XD am neji te valami fönökösködő betegséget kaptál vagy mi?

off:Nem.Neji moderátor rangot kapott,és mint 1 normális moderátor:végzi a dolgát Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeVas. Szept. 14, 2008 6:55 pm

Miközben felé ugrottam, ő máris új jutsuba kezdett, de én gyorsabb voltam
-Mizu Kamikiri - a kardommal a földbe csaptam és egy vékony vízhullám felé vágott, azt hitte ezt simán kivédi, de mikor a vízhullám kettétörte a pengéjét nagyot nézett, épp időben ugrott el, de a bal vállát megvágta elég rendesen megvágta a víz, úgy tünt feladja de... Hirtelen felállt és ujabb rohamot indított, miközben elövett egy kunait, összecsaptunk, látszólag semmi esélye nem volt az erősebb kardom ellen. Mikor alulrol próbálkozott észrevettem hogy egy klón jön a hátam mögött ugyanazzal a kunai késsel, hogy csinált ilyen észrevétlenül 1 klónt? Kevés időm volt reagálni ezért gyorsan ki kellett találnom valamit, az előttem lévőnek a karjára engedtem a vizet és kicsit megfagyasztottam ezzel muszáj volt hátrálnia de nem engedtem.
- Suirou no Jutsu - ezzel egy vízbörtönbe ejtettem a menekülőt, miközben a másik már emelte fel a kardját és sújtott le rám, az utolso pillanatig kellett várnom...
Hirtelen elengedtem a börtönt és a klón máris megvágta a gazdáját...
A ninja lehullott a földre és nem állt fel többé. Elraktam a kardom és folytattam az utamat am egbeszélt hely felé, közben végignéztem a csatateren, eldobott kunaiok, véres foltok a fűben és egy kettétört penge, a ninja jövöje is ilyen volt...
Vissza az elejére Go down
kisame

kisame


Férfi Hozzászólások száma : 239
Age : 30
Tartózkodási hely : pont ott
Registration date : 2007. Nov. 01.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2008 4:29 pm

hát nem sok mindenki játszik veled neji Smile
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2008 6:21 pm

OFF: Én játszanék ha lenne időm rá ^^' Majd gyűjtök ANBU - Page 17 796811
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 01, 2008 9:53 pm

Neji Exclamation Exclamation kiállsz ellenem egy "barátságos" mérkőzésre Question Question Question
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeCsüt. Okt. 02, 2008 9:35 pm

Valaki ki akar álni velem harcolni??Az üzenjen pm-be
Vissza az elejére Go down
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2008 9:29 pm

Ino itt vagy?
Vissza az elejére Go down
IchigoxRukia

IchigoxRukia


nő Hozzászólások száma : 88
Age : 28
Tartózkodási hely : Levél falu
Registration date : 2008. Jul. 11.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2008 9:32 pm

Igen:D Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.neji-lee.mlap.hu
Kimimaro Kaguya

Kimimaro Kaguya


Férfi Hozzászólások száma : 206
Age : 29
Tartózkodási hely : Levélfalu(Konohagakure)(Konoha)
Registration date : 2008. May. 17.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2008 9:39 pm

no akkor mehet a harc?
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2008 7:13 pm

Mikor a kijelölt helyre értem, észrevettem hogy a terep nem pontosan ugyanolyan mint a térképen leírtak. A fák rossz helyen vannak, a sziklaszirtek máshol vannak és hiányosak, egyedül a ház van ott ahol le van rajzolva.
Már nem tul sok kedvem, és eröm, volt harcolni ezért elindultam ovatosan a ház felé. Rutinbol elöre terveztem ezért egy klont küldtem az ajtóhoz. Amint odaért és benyit kb 10 kunai csapódott belé.
- Látom az ANBU nem szeretne felvenni óvatlan ügynököket.
De a helyen ahol elhelyezkedtem szintén nem volt biztonsagos ezért azonnal arréb áltam. Ezzel az ellenség megtudta hogy holvagyok. Shurikenek repültek felém, de az egiyk fa mögé ugrottam és nem találtak el. Láttam hogy valami felém kanyarodik, egy vékony penge de hosszu és élesnek tünt, lehajoltam és kettévágta a fát, gyorsan a penge irányába fordultam és próbáltam kivenni az ellenség formáját és helyzetét....
Vissza az elejére Go down
Sai

Sai


Férfi Hozzászólások száma : 1518
Age : 28
Tartózkodási hely : halvány lila gőzőm sincs
Registration date : 2008. May. 31.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2008 7:51 pm

Neji írta:
Mikor a kijelölt helyre értem, észrevettem hogy a terep nem pontosan ugyanolyan mint a térképen leírtak. A fák rossz helyen vannak, a sziklaszirtek máshol vannak és hiányosak, egyedül a ház van ott ahol le van rajzolva.
Már nem tul sok kedvem, és eröm, volt harcolni ezért elindultam ovatosan a ház felé. Rutinbol elöre terveztem ezért egy klont küldtem az ajtóhoz. Amint odaért és benyit kb 10 kunai csapódott belé.
- Látom az ANBU nem szeretne felvenni óvatlan ügynököket.
De a helyen ahol elhelyezkedtem szintén nem volt biztonsagos ezért azonnal arréb áltam. Ezzel az ellenség megtudta hogy holvagyok. Shurikenek repültek felém, de az egiyk fa mögé ugrottam és nem találtak el. Láttam hogy valami felém kanyarodik, egy vékony penge de hosszu és élesnek tünt, lehajoltam és kettévágta a fát, gyorsan a penge irányába fordultam és próbáltam kivenni az ellenség formáját és helyzetét....

ö.............

Neji, te most hol vagy???? scratch lol!
Vissza az elejére Go down
http://www.szenna.hu
IchigoxRukia

IchigoxRukia


nő Hozzászólások száma : 88
Age : 28
Tartózkodási hely : Levél falu
Registration date : 2008. Jul. 11.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 1:37 am

Neji , Sasuke engemet kérdezett hogy mehet a harc nem tégedet...de ilyen részletesen kár volt leírnod a harcodat...... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.neji-lee.mlap.hu
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 3:46 am

Dee elméletileg így kéne írni alapból, nem 2-3 sort xD Vagyis hát azért volt vmikor nagy veszekedés xD
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitimeSzomb. Nov. 01, 2008 10:18 am

Ino Yamanaka írta:
Neji , Sasuke engemet kérdezett hogy mehet a harc nem tégedet...de ilyen részletesen kár volt leírnod a harcodat...... Very Happy

hát egyáltalán nem, én a magam ANBU ügynökké válását irom le, nem veletek jatszok, és igen ilyen böven kéne irni harcot, nem chatelni
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





ANBU - Page 17 Empty
TémanyitásTárgy: Re: ANBU   ANBU - Page 17 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
ANBU
Vissza az elejére 
17 / 18 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szerepjáték-
Ugrás: