Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Horoszkóp, asztrológia

Go down 
+17
Sakura Neko
Sai
Hiddan
Lucy
Sasuke95
asuma
akacuki tsunadefan
Byakuya
Dei-dei
Itachifan
Dani
Neji
ShikamaruNara
Sasori
Akatsuki Konan
Kisame Hoshigaki
Sakura-chan
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 3:52 pm

Na, hát remélem értelmes téma lehet belőle Horoszkóp, asztrológia 673578 Nemrég olvastam el a horoszkópomat, és nekem teljesen igazakat írt Horoszkóp, asztrológia 796811 És ettől kedvet kaptam horoszkópos témát nyitni...XD
Leírom akkor, mától júli 2-ig "érvényes" horoszkóp (és nálunk szinte mindenkinek igazat írt, úgyhogy hátha nektek is Horoszkóp, asztrológia 397627 ) Írjátok meg hogy bejött-e vagy nem Rolling Eyes És ha van rá igény akkor majd irogatom minden héten Horoszkóp, asztrológia 509807



Vízöntő (01. 20. - 02. 20)

Figyelj rá hogy kinek mit mondassz, mert rosszakaróid mindenbe beleköthetnek. Megbeszéléseidet halaszd júl. 3. utánra, akkor jobban meg tudod győzni a társaidat.
A héten sok baleset érhet, érzelmi értelemben is. Térj ki a viták elől, ne provokáld se a párodat, se a családodat.


Halak (02. 21. - 03. 20)

Csak akkor számíthatsz sikerre, ha mindent alaposan előkészítessz és semmit nem bízol a véletlenre. Akikben eddig megbíztál, most elhagyhatnak.
Van néhány tisztázandó kérdésed a hozzátartozóidhoz, de ezeket halaszd ha lehet, július közepéig. Utazzatok inkább el valahova, ahol már egyszer jól éreztétek magatokat.


Kos (03. 21. - 04. 20)

A bolygók kedveznek a csapatmunkának. Kevesebb energiádba kerül, ha megcsinálod ami rád lett szabva, ahelyett hogy kibújsz alóla.
Ne sürgesd az eseményeket, úgy kevesebb bosszúság ér. Főleg akkor számíthatsz családi vitára vagy akadályokra, ha fontosabb ügybe kezdessz bele.


Bika (04. 21. - 05. 20)

Bár stabil az anyagi helyzeted, de elég egy rossz döntés és felborulhat. Kerüld a felesleges kockázatot, így is elég baj ér az elővigyázatlanságod miatt.
Háttérbe szorul a magánéleted. Egyre több otthoni dolgot halasztassz el és ez kezd idegesíteni.


Ikrek (05. 21. - 06. 21)

Sokáig csak magadra számíthatsz, de ez nem csak azt jelenti, hogy egyedül kell átverekedned magad mások értetlenségén, hanem hogy sikerül másokat magadra haragítanod.
Ne hagyd őrizetlenül az értékeid, mert valamilyen baleset komolyabb kért okozhat, vagy ki is rabolhatnak.


Rák (06. 22. - 07. 22)

Lassan oldódni kezd az eddig felhalmozott feszültség. Kevesebbet kell fölöslegesen hadakoznod, és 'munkád' eredménye is jobban megmutatkozik. Június utolsó napjait töltsd pihenéssel.
Napvilágra kerülhetnek olyan dolgok, amik fájdalmasan érintenek. Megtudhatsz valamit a párodról, vagy egy régi, lezártnak hitt kapcsolat is felelevenedhet. A bolygóállás új érzéseket ébreszthet benned.


Oroszlán (07. 23. - 08. 23)

Egy ideje főleg az érzéseid vezetnek, nem vagy biztos benne hogy mit utálsz és mit szeretsz. De már nem tart sokáig, 1-jén a Mars elhagyja az Oroszlánt és viszanyered az egyensúlyodat.
Ha lehet kerüld a vitákat, mert így is eleget kapsz önfejűséged és meggondolatlanságod miatt. Ha titkos találkozót/randevút akarsz szervezni, tartsd tényleg titokban, mert nagy a lebukás veszélye.


Szűz (08. 24. - 09. 23)

Hogy képviselni tudd saját érdekeid, meg kell találnod a közös hangot. Neked kell alkalmazkodnod, és ha sikerül, akkor "bármit elérhetsz".
Hajlamos vagy rá hogy csak azt halld meg ami a szívednek kedves és elengeded a kritikát. Ez azért baj, mert a kívülállók hamarabb észreveszik azokat az intő jeleket, amiket te nem vagy hajlandó tudomásul venni.


Mérleg (09. 24. - 10. 23)

Ha nem akarsz kifutni a határidőkből, akkor az estéidet is fel kell áldoznod, mert valaki összekuszálja a dolgaidat. A gépek is sok bosszúságot okozhatnak.
Egyre fárasztóbb és unalmasabb minden amibe belefogsz, ezért kötözködsz a barátaiddal és vitatkozol a kedveseddel/családoddal. Ebből egy váratlan (talán kellemetlen) esemény fog kizökkenteni.


Skorpió (10. 24. - 11. 22)

Szereted ha pörgősek a napjaid, de azért ne bosszankodj ha a környezeted nehezen bírja az iramot. Egy kis lazítás neked is jót tenne, június vége pedig jó alkalom erre.
Ahoz hogy megszabadulj szorongatott helyzetedből, arra van szükség hogy túltedd magad a kicsinyes vitákon, és ne akarj mindent megbosszulni amit esetleg kapsz.


Nyilas (11. 23. - 12. 21)

A következő hetekben az anyagiak kerülhetnek előtérbe. Egy régóta húzódó ügyed a végére érhet 30.-áig. Fontos hogy reálisan mérd fel a helyzetet, ne aggodalmaskodj feleslegesen.
Magánéletedben inkább az akaraterő hiánya okozhat gondokat.


Bak (12. 22. - 01. 19)

Lehet hogy sikerül végre megszabadulnod egy riválisodtól. A többiekkel megtalálhatod a közös hangot.
Mostmár elengedheted magad, oldódni kezd a feszültséged, és át tudod magad adni az érzéseidnek. Még épp időben, mert a partnered attól tartott hogy vége a kapcsolatotoknak.
Vissza az elejére Go down
Kisame Hoshigaki

Kisame Hoshigaki


Férfi Hozzászólások száma : 620
Tartózkodási hely : Elárultam a falum csak egy havervan...Itachi
Registration date : 2008. Jun. 02.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 4:15 pm

Hát Sakura az enyém bejött mivel én vagyok az oroszlán nagyon szépen bejött és teljesen igazadvan abban hogy nem tudom mit szeressek és mit utáljak és mostanában tényleg önfejű és szerintem beképzelt vagyok pedig ez nem szokásom.
Vissza az elejére Go down
http://www.verfarkasok.eoldal.hu
Akatsuki Konan

Akatsuki Konan


nő Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : :}
Registration date : 2008. May. 18.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 5:29 pm

én ikrek vagyok : DD denekem is bejöt kb eltünk 200 ftom xDDD.
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 5:47 pm

Én is oroszlán vagyok...és, hát nekem is bejött XD Főleg a második része scratch Horoszkóp, asztrológia 509807
A harmadikat meg nemtom...eddig nem szerveztem még semmit XD
Vissza az elejére Go down
ShikamaruNara

ShikamaruNara


Férfi Hozzászólások száma : 359
Tartózkodási hely : Egy szobában, aminek kilincsén ez áll:ALSZOM!!
Registration date : 2008. Jun. 05.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 6:11 pm

Nekem is bejött!!!!
először:a riválisom elköltözött az alföldre

másodszor:Teljesen lazán megmondom h mit érzek(és pár ütést kibírok nemde??XD)

a harmadik csak félig igaz mert én aggódtam


Ja és Bak vok


A hozzászólást ShikamaruNara összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 19, 2008 6:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 6:47 pm

Sakura-chan írta:

Skorpió (10. 24. - 11. 22)

Szereted ha pörgősek a napjaid, de azért ne bosszankodj ha a környezeted nehezen bírja az iramot. Egy kis lazítás neked is jót tenne, június vége pedig jó alkalom erre.
Ahoz hogy megszabadulj szorongatott helyzetedből, arra van szükség hogy túltedd magad a kicsinyes vitákon, és ne akarj mindent megbosszulni amit esetleg kapsz.


Ez lennék én?
hát nem igazán vagyok pörgős, de a junius végei lazitásban igaza van, pont akkor mek bulizni, Juli 4
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 7:30 pm

Noh, akkor eddig úgy néz ki hogy ez egy egész jó horoszkóp Razz
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 8:08 pm

nyilas vagyok és nekem is bejött csak newhezen jöttem rá mien ügy de csak beugrott
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2008 10:18 pm

énrákvagyok,és sztem jóötlet volt a topik ,nekemis bejött amit irt,persze én asztrob*zi vagyok..nekem az aszcendensem a vízöntő szal a vízöntőkkel kikéne jöjjek...
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:10 pm

Az jó =) Én is szeretem az ilyen dolgokat ^^
És Kínai horoszkóp szerint ki micsoda? Én Ló vagyok Horoszkóp, asztrológia 284534
Itt van, meg lehet nézni ^^

1980.II.16. -1981.II.4.ig Majom
1981.II.5. -1982.I.24.-ig Kakas
1982.I.25. -1983.II.12.-ig Kutya
1983.II.13. -1984.II.1.-ig Disznó
1984.II.2. -1985.II.19.-ig Patkány
1985.II.20. -1986.II.8.-ig Bivaly
1986.II.9. -1987.I.28.-ig Tigris
1987.I.29. -1988.II.16.-ig Nyúl
1988.II.17. -1989.II.5.-ig Sárkány
1989.II.6. -1990.I.26.-ig Kígyó
1990.I.27. -1991.II.14.-ig Ló
1991.II.15. -1992.II.3.-ig Kecske
1992.II.4. -1993.I.22.-ig Majom
1993.I.23. -1994.II.9.-ig Kakas
1994.II.10. -1995.I.30.-ig Kutya
1995.I.31. -1996.II.18.-ig Disznó


És leírás hozzá;

Majom
Kakas
Kutya
Disznó
Patkány
Bivaly
Tigris
Nyúl
Sárkány
Kígyó

Kecske
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:12 pm

én kutya vagyok..de nemszeretem a kutyáákat..csak 1-2őtXD
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:29 pm

Én se bírom különösebben a lovakat Horoszkóp, asztrológia 796811 De attól függetlenül amiket írt rólam az szinte mindenhol teljesen igaz Razz
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:32 pm

off: am az aláírásodban Sakura kiséé..köhöm..nemszépXD mondjuk am se az de akkorisXD

én a kínait nem nan olvasom,inkább az európait
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:35 pm

//Igen, furi benne XD De nem találtam jobbat mikor keresgéltem Rolling Eyes Nemsokára úgyis új lesz, addig megteszi xD//

Eddig én is csak európait olvastam...még vmikor nagyon régen olvastam el egyszer a kínait scratch
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:40 pm

én kutya vagyok és egészen igaz rám
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
ShikamaruNara

ShikamaruNara


Férfi Hozzászólások száma : 359
Tartózkodási hely : Egy szobában, aminek kilincsén ez áll:ALSZOM!!
Registration date : 2008. Jun. 05.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 12:44 pm

Nos, a kínai horoszkóp igazabb mint a másik mert télleg minden teljesen és 100%-ig igaz!!
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 1:03 pm

nekem nem^^
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 3:02 pm

Énnn...hehhe...kígyó xD
Am végülis igazat ír scratch Bár ennél a résznél nem biztos "Intelligens, gyors felfogóképességu, gyakran döbbenti meg az embereket titkolt tudásával, homályos jóslataival" ...ennek inkább az ellenkezőjét kapom, még ha van is titkolt tudásom Horoszkóp, asztrológia 509807 És nem tudok róla hogy vannak homályos jóslataim, de a többi igaz Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 7:14 pm

Látod, annyira homályosak azok a jóslatok, hogy még te se tudsz róluk Horoszkóp, asztrológia 362574 XD
Am én meg kecske vagyok ^^ És teljesen igazat ír =) Olvastam már régebben is a kínai horoszkópot, akkor is igaz volt azt hiszem Horoszkóp, asztrológia 796811
És van még itt egy ilyen is; http://www.csaladinet.hu/kisokos/kinai_horoszkop Ez is kínai horoszkóp, csak ez valamivel többet ír mint amit Sakura linkelt be, és ebben van egy pici "vegyes" is (pl Mérleg-Kecske, Vízöntő-Ló, meg stb) =) Nekem ez is igazat írt ^^ xD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:24 pm

Sasori te kígyó vagy? Álnok DöÖöG...
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:28 pm

Iiiigen <_< Horoszkóp, asztrológia 509807
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:36 pm

legalább bevallod<3
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:38 pm

Hát most...ha egyszer akkor születtem XD Nem tudom letagadni Horoszkóp, asztrológia 509807
Úgyhogy igen, büszke kígyó vagyok Horoszkóp, asztrológia 170831 XD
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:46 pm

hát nincs mireXD
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitimePént. Jún. 20, 2008 10:49 pm

Az nem számít XD Akkor is XD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Horoszkóp, asztrológia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Horoszkóp, asztrológia   Horoszkóp, asztrológia Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Horoszkóp, asztrológia
Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: