Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 álmaid

Go down 
+21
IchigoxRukia
Hiddan
Doli senpai
Sakura Neko
Sai
SkyWalker
kisame
Lucy
asuma
akacuki tsunadefan
Sasori
Sakura-chan
Neji
Kisame Hoshigaki
ShikamaruNara
Dani
Dei-dei
Itachifan
caba_pesti@freemail.hu
Byakuya
otvos210@freemail.hu
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
SzerzőÜzenet
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzer. Márc. 11, 2009 10:42 pm

Te legalább ki tudod olyankor pihenni a cuccost. Én 5 és fél 6 között kelek hétköznap, hétvégén 8 vagy legkésőbb 9. Elalvás leghamarabb este 11 körül. Hamarabb nem kerülök ágyba, sok a házi és saját dolgom is van. Nekem maradt a nyár a pihire. Meg a tavaszi szünet majd, ami most lesz aktuális :-D
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 12:23 pm

Ja én is így voltam mikor érettségi előtt voltam na meg volt olyan hogy érettségi előtt 1 vagy 2 nappal nem is aludtam hanem csak tanultam. De megérte mert sikerült XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 1:40 pm

Nekem se jut olyan nap mikor kipihenhetem a hetet -,- És általában én is jó későn tudok csak elaludni. Meg ha beteg vagyok, na akkor egyáltalán nem tudok aludni T,T
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 6:51 pm

nekem az alvásom (délután)2őre van beállítva hétvégén addigszoktam aludni^^ hétközbenmeg,hazajövök és elalszom tanulásközben ha énmegyek tesómért^^ha nemén akkor jut 1,5 óra tanulásraxD 3órát szoktam ált aludnidélutánxD
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 12, 2009 10:47 pm

Hát az már csak rajtatok múlik hogy szakítsatok pihenésre időd mert egyszer kimerül a test és nem bírja tovább nálam ez amint írtam havonta egyszer kell mert nem bírnám tovább
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 9:12 am

Hát teljesen nem csak rajtam múlik, hogy tudok-e. Mondjuk én nem tudok napközben aludni XD
Most meg majd meghalok x,X Tesóm beteg lett, elkaptam tőle megint, egész éjszaka olyan szar volt :/ Másfél óránként felkeltem, mindig azt hittem hogy már reggel van, aztán néztem az órát és pfehh -,-
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimePént. Márc. 13, 2009 8:53 pm

Ez komoly már megint beteg vagy ez nem tesz jót az iskolai naplónak mert csak szaporodik benne a hiányzás. Tudod Grapefruit magkivonat. Nekem bevált és a sebeim is gyorsabban gyógyulnak azóta
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2009 4:28 pm

én sose alszok délutánonként mert mindig megfájdul tőle a fejem Very Happy,
de kajak Very Happy olyan h, ugy kelek fel, hogy nah, tanulni kell, és atol mindig megfájdul :S
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeVas. Márc. 15, 2009 8:05 pm

Ja a tanulástól nekem is megszokott fájdulni a fejem de és utána alszok XD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2009 11:09 pm

Az jó, a fejem nekem is megfájdul, de aludni nincs időm -,-
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2009 12:48 pm

Tiszta hülyeségeket álmodtam az este. Az egyik az volt hogy letépték a tetoválásomat a bőrömmel együtt és fájt mint az állat. A másik meg az hogy unokahúgom kiesett az ablakon. És nem tom ezek hogy a fr5ancba kerültek elő
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2009 4:24 pm

Az se jobb, hogy a mamámék telkén a patakmederben ásatásokat végeznek... XD Máshogy fura a kettő, de akkor is XXD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
orochimaru-sama

orochimaru-sama


Férfi Hozzászólások száma : 38
Registration date : 2008. Nov. 23.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2009 7:46 pm

csö vázlat na én azt álmodtam hogy egy anime kapu létezett é s az ki nyílt és az összes anime szereplő kijött a valóvilágra
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 5:27 pm

Hát elég fura de ez van.
Megnéztem hogy mit jelentenek az álmoskönyvben az egyik amikor letépték a tetoválásom és a nyers húst láttam az azt jelenti a könyv szerint: Tisztesség becsület, a másik meg hogy halált láttam az meg hogy rossz idő. Na az utóbbi bejött mert itt szakadt a hó
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 9:58 pm

van álmoskönyved?: O
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 12:27 pm

Van ám vagy kettő de abból csak egy van meg XXD
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 7:30 pm

detökjó: O és szoktad olvasgatni?XD
Vissza az elejére Go down
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 8:22 pm

Aham főleg ilyen idióta álmok után. Mert ritkán álmodok de akkor sok baromságot XD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimePént. Márc. 20, 2009 8:43 pm

Én általában mindig baromságot XD Mostanában egész gyakran >,>
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 11:06 am

Hát mostanában én sem panaszkodhatok álmok terén és mind nagy baromság és összefüggéstelen idiótaságok. Pedig azt mondják akkor álmodik az ember ha nagyon fáradt nekem pont fordítva van. Ha fáradt vok akkor az agyam nem képes álmokat létrehozni mert arra sincs erőm hogy álmodjak XXD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 4:15 pm

Nekem véletlenszerű. Nincs az hogy álmos vagyok-e vagy nem XD Csak álmodok... vagy épp nem... XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
SkyWalker

SkyWalker


Férfi Hozzászólások száma : 978
Age : 39
Registration date : 2008. Aug. 24.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeHétf. Márc. 23, 2009 8:32 pm

Nekem volt egy időszak amikor éjszakákon keresztül csak azt álmodtam hogy nagy feketeség és a végén egy ajtó és nem értem el sose. De az még kiskoromban volt azóta nincs
Vissza az elejére Go down
naruto-123

naruto-123


Férfi Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Jun. 06.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2009 1:23 pm

én ma azt álmodam hogy eljön a világ vége és csak ugy állithatyuk meg a ha levágjuk a végtagjainkat á szar volt és reggel el volt zsibbadva a végtagjaim.és aztán igyis ugyis eljött a világvége
Vissza az elejére Go down
naruto-123

naruto-123


Férfi Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2009. Jun. 06.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzomb. Jún. 06, 2009 1:27 pm

Dei-dei írta:
Hát teljesen nem csak rajtam múlik, hogy tudok-e. Mondjuk én nem tudok napközben aludni XD
Most meg majd meghalok x,X Tesóm beteg lett, elkaptam tőle megint, egész éjszaka olyan szar volt :/ Másfél óránként felkeltem, mindig azt hittem hogy már reggel van, aztán néztem az órát és pfehh -,-
dei én a helyedbe gépeztem volna
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitimeSzomb. Jún. 13, 2009 9:49 am

De ha szarul vagyok nem tudok gépezni se XD Ezért utálom -,-
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Ajánlott tartalom





álmaid - Page 28 Empty
TémanyitásTárgy: Re: álmaid   álmaid - Page 28 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
álmaid
Vissza az elejére 
28 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: