Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 re:A naruto (part 1)

Go down 
+7
Koishi
Dani
caba_pesti@freemail.hu
Tobito
Dei-dei
Itachifan
Hinata Hyuuga
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:08 pm

hát most ahogy egy kicsit levette a maszkot úgy elég fura feje volt Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
caba_pesti@freemail.hu

caba_pesti@freemail.hu


Férfi Hozzászólások száma : 530
Age : 31
Tartózkodási hely : Azt hiszem minden nap!
Registration date : 2008. Apr. 05.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:25 pm

Arcplasztika?...Vagy egy norma maszk kéne neki.
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:27 pm

hát arcplasztika túlzásXD
Vissza az elejére Go down
caba_pesti@freemail.hu

caba_pesti@freemail.hu


Férfi Hozzászólások száma : 530
Age : 31
Tartózkodási hely : Azt hiszem minden nap!
Registration date : 2008. Apr. 05.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:32 pm

Lehet, de attól még szerezhetett volna egy új maszkot.
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:35 pm

tobinak ha ő obitó azért lett füra mert 30 éves körül van
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:39 pm

tudom de a szétroncsolt felén lévő szeme olyan érdekesen rondaXD
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:41 pm

hát biztos olyan volt mint egy puuzle és egy két darab roszul jött ki
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:43 pm

hát én nem találkoznék este az utcán velexD
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:48 pm

én igen öszetörném azt a nyalóka fejét
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2008 8:50 pm

hajrá!!én uccse szeretem Tobit
Vissza az elejére Go down
Koishi

Koishi


nő Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Gödöllő a szemét közt rejtőző faluban:P
Registration date : 2008. Apr. 02.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 21, 2008 5:07 pm

Most nem azért, de én tegnap megnéztem a Narutót...Épp azt a részt, ahol Gaara elsőnek kezd átalakulni és szivózik vele Sasuke...Már tök rég vártam ezt a részt...De ahogy néztem aszittem elsírommagam, no nem azért mer maga a rész úgy megragadott, hanem a hangok...Arra gondolok hogy pl amikor Gaara visszaemlékezik és az a szőke beszél hozzá h"A sérült szívet csak egy másik ember gyógyíthatja " v vmi iesmi...Ez a szőke akinek Gaara anyukája a nővére nem nő? mer asi hangja van...Nah mondom ok ezt elnézem mer spec előszőr Orot is csajnak néztem:lol: XD, habár neki nincs ien nőies jellege...De kérdem én miért vágták ki azt a részt, amikor megvágta az ujját?mert csak azt mutatták utánna hogy a kiskori Gaara végez vele nézi a kötést és már felismeri aztán leveszi azt a cuccot a "csaj" fejéről...Nah de MÉG ezt is elnéztem...De a kövi részben a kis Gaarának NŐI hangja van!!!
Na ezt már nekem senki nem tudja be adni...Hacsak nem válltott nemet Gaara idő közben...De aztán kis srác hangja lett XD nah az aranyosra sikeredett...


A hozzászólást Yamanaka Ino összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 21, 2008 5:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Byakuya

Byakuya


Férfi Hozzászólások száma : 1396
Age : 28
Tartózkodási hely : Budafok vazze
Registration date : 2008. Apr. 07.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 21, 2008 5:10 pm

tényleg én Gaarát csak a hangja miatt sajnáltam meg
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzer. Május 21, 2008 11:01 pm

az szerintem férfi volt..Jashamarunak hívják asszem..am ha elérnek Itáig és Kisáig biztos pofára fogunk esni még jobban a hangoktól..
Vissza az elejére Go down
Byakuya

Byakuya


Férfi Hozzászólások száma : 1396
Age : 28
Tartózkodási hely : Budafok vazze
Registration date : 2008. Apr. 07.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2008 7:25 am

ja az komcsi lenne
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Május 22, 2008 9:38 pm

Kisának szerintem japánban se volt könnnyű hangot találni...
Vissza az elejére Go down
Byakuya

Byakuya


Férfi Hozzászólások száma : 1396
Age : 28
Tartózkodási hely : Budafok vazze
Registration date : 2008. Apr. 07.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimePént. Május 23, 2008 8:25 am

Ja és milessz itt
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimePént. Május 23, 2008 12:39 pm

a magyar naruton eddig csak röhögtem és sirtam kinomban, akkora szar, csomo roszs név meg jutsu, meg minden nevet ugy ejtenek ki ahogy leirnak, nem Nedzsi hanem Neji meg Choji, meg nem Ászuma hanem Asuma, nagyon szar, plsuz kivágnak minden jelenetet ahol vér van, legalábbis retusálják hogy ne legyen annyi, semmi értelme igy, minden szereplőnek szinte buzis a hangja
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimePént. Május 23, 2008 10:23 pm

am valamien krémet Szászke-kun hangja reklámozXD Pálma SzabolcsXDő elég keresett szinronhangművész vagy mi..am Naruto hangja Flamingó kapitányé is..és amikor volt egy ilyen documentumfilm a PlayBoy tulajdonosával,azt hiszem Hugh Hefner(nem tuti) akor az egyik fiának is Naruto hangja volt..szal ilyenek vannak Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2008 11:16 am

Azon nagyot néztem mikor hallottam Flamingó K. hangját XD Naruto hangját adig is dedósnak találtam hát még azután Rolling Eyes Am Sóska hangja vmikor chipset is reklámozott re:A naruto (part 1) - Page 2 796811
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2008 6:11 pm

a Mókusfiúban Pálma Szabolcs a hangja Kyle-nakXD és ma az Edzőtársam egy majom-ban egy delfinnek a hangja voltXD azt hiszem Phinnes-nek hívják,nem tuti
Vissza az elejére Go down
Byakuya

Byakuya


Férfi Hozzászólások száma : 1396
Age : 28
Tartózkodási hely : Budafok vazze
Registration date : 2008. Apr. 07.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2008 8:34 pm

ja úgy hívják
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2008 8:48 pm

az annyira jófejXD de a cápa a legjobb az a Cápowszky 'Bika' ViktorXD(most nézteem meg hogy hogy hívjákXP )
Vissza az elejére Go down
Byakuya

Byakuya


Férfi Hozzászólások száma : 1396
Age : 28
Tartózkodási hely : Budafok vazze
Registration date : 2008. Apr. 07.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeVas. Május 25, 2008 9:38 pm

ja jó fej
Vissza az elejére Go down
akacuki tsunadefan

akacuki tsunadefan


nő Hozzászólások száma : 654
Tartózkodási hely : ott..vagy ott... de néha amott is
Registration date : 2008. Jul. 01.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2008 8:37 pm

am a magyar narutoból azt is kiváktaák hogy jiraja mien perverz re:A naruto (part 1) - Page 2 170831 re:A naruto (part 1) - Page 2 170831 re:A naruto (part 1) - Page 2 170831
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitimeHétf. Júl. 14, 2008 10:49 pm

Hehh, én még nem is láttam a 'magyar Jiraiyát' XD Melyik részeknél tartanak?
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Ajánlott tartalom





re:A naruto (part 1) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: re:A naruto (part 1)   re:A naruto (part 1) - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
re:A naruto (part 1)
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» re:A naruto (part 1)
» Naruto-Arena
» naruto-arena
» Naruto Manga Spoiler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: