Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Moderátor topic

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeSzer. Szept. 10, 2008 4:57 pm

Hát össze ^^'
Lehet hogy csinálni kéne egy topikot, aminek csak annyi feladata lenne hogy a törlésre kerülő hsz-k oda kerülnének (: És akkor az lenne a neve pl hogy Törölt HSZ-ek XXD Frappáns, mi? XXD Mindegy, ez azért lenne szerintem jó, mert moderálási szempontból is egyszerűbb lenne, mert hsz-ek áthelyezésénél lehet egyszerre többet kijelölni, de törlésnél meg csak egyesével lehet. És akkor ez így gyorsabb. Meg nem is következik be drasztikus hsz-szám csökkenés ^^' (Ha valaki nem tudná hogy kell áthelyezni hsz-eket akkor leírom ^^)
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2008 11:00 pm

öhm Idate nemtud belépni..gondoltam szóólokxD
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeKedd Szept. 23, 2008 3:48 pm

Tudom, tudom ^^' De nem tudom mit kell most csinálni @,@ Bocsi Idate ^^' Ha máshogy nem megy akkor csinálok neked egy másik account-ot ^^'
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 7:50 pm

Nohh, nem tudom hogy vagytok vele, kell-e mégegy modi XXD De Kimimaro Kaguya jelentkezett hogy lenne szivesen, ha kell.
Döntsétek el ^^
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 8:31 pm

szerintem elég 3 modi igy sem csinálunk semmit, noha én néha irok egy két helyeslést meg cuccokat, meg törlöm a hülye hszeket, többeik nemtudom mit mondanak, tehát ha 1 szoval kéne szavazni: nem
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 9:09 pm

szerintem sem kell mégegy modi mert 3 elég föleg hogy sajnos nincs túl sok aktív felhasználonk sem mert sokan csak regisztrálnak aztán max 5 percet vannak fenn de a lényeg hogy szerintemis nem
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2008 10:50 pm

Neji csak maradjál amig nemvoltál én normálisan végeztem a dolgokat és hüvösre tettem 2 embertxD szerintem nem..nemalkalmas rá meg minek még1?xD
Vissza az elejére Go down
Dani
~Moderátor
Dani


Férfi Hozzászólások száma : 1094
Age : 29
Tartózkodási hely : ha te azt tudnád xD
Registration date : 2007. Oct. 30.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 12:19 pm

egy kérdés:hogy a sok névváltoztatásért nem kéne figyit adni? mert szerintem zavaró de persze csak akkor ha ugy csinája mint az egyik fel használonk
Vissza az elejére Go down
http://www.naruto-forever.mlap.hu/
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 22, 2008 8:20 pm

egyetértek danival, a tököm kivan a sok névváltoztatóval, mikor ugyis tudjak h rájövünk.... Itachi mit gondol erröl?
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2008 1:44 am

Különösebben nemzavar eggyeseknél..másoknál viszont igenxD mert a hsz számból rájövök h köbö kiaz de Sainak aki most nemtomki annak járna figyi
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Moderátor topic - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Moderátor topic   Moderátor topic - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Moderátor topic
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Vita topic

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szabályzat meg a satöbbi-
Ugrás: