Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Sound village

Go down 
+2
Neji
dvid14
6 posters
SzerzőÜzenet
dvid14

dvid14


Férfi Hozzászólások száma : 44
Age : 29
Tartózkodási hely : Sound village(relytöző hangfalu)
Registration date : 2007. Nov. 05.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Sound village   Sound village Icon_minitimeHétf. Nov. 05, 2007 8:15 pm

Ez Otogakure, vagyis a Hangok Között Rejtőző Falu. A falut Orochimaru alapította. Itt lehet megbeszélni az itteni dolgokat.

Moderátor: Témáindításnál mindig fejtsd ki a lehető legjobban, hogy mi a téma lényege. És ne dupla- vagy triplapostolj.
Vissza az elejére Go down
http://www.dazika.extra.hu
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimePént. Nov. 16, 2007 11:16 pm

Off: tulajdon képpen itt csak te vagy nem? szreintem dvdid amikro kezdunk te ne itt legyél mer akkro csak te irsz itt sasuke csak késobb jön kabuto pedig nem tudom, hogy lesz e,. Ez tulajdon képpen a Sound Village Összefüggésben van a Rice Field Coutnryval is
Vissza az elejére Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Férfi Hozzászólások száma : 21
Age : 28
Tartózkodási hely : Kisaméval várakozik az Akatsuki búvóhelyén
Registration date : 2008. Jan. 23.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2008 6:56 pm

De még akkor is csak ketten lennének nem és így mi értelme Orochimaru szegény magányos.De Orochimaru nem Akatsuki mert neki is van olyan gyűrűje
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeSzer. Jan. 23, 2008 11:02 pm

már kilépett az Akából
Vissza az elejére Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Férfi Hozzászólások száma : 21
Age : 28
Tartózkodási hely : Kisaméval várakozik az Akatsuki búvóhelyén
Registration date : 2008. Jan. 23.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2008 3:16 pm

ok kösz azt hittem hogy még benne van mert egyszer amikor sasori és deidara elment megtámadni a Homok falut akkor mondták a homok falu gyűlésen az Akatsuki tagokat és Orochimarut is mondták amikor Gaara Kazekage
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2008 5:33 pm

Oro csak ellopta (hát magával vitte) a gyűrűtXD
Vissza az elejére Go down
Uchiha Itachi

Uchiha Itachi


Férfi Hozzászólások száma : 21
Age : 28
Tartózkodási hely : Kisaméval várakozik az Akatsuki búvóhelyén
Registration date : 2008. Jan. 23.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeCsüt. Jan. 24, 2008 10:53 pm

Ez a Szerepjáték készvan mert elég kevesen vagyunk sztem alig vagyunk tizen vagyis vagyunk anyian de nem ír senki nekem megtetszett ez a szerepjáték de valamiért a elsö magyar naruto szerepjáték sztem jobb mert vannak jutsuk 3 fős csapatok meg sok falu meg stb szerintem ez a szerepjáték jobb lenne ha egy kicsit fel lenne tungolva cheers drunken Meg én azér jelentkezek sok szerepjátékba hogy azegyikbe modi legyek.Szerintem itt kevés a modi az első szerepjákba több lol! Rolling Eyes Shocked CSAK MONDTAM NE HARAGUDJATOK REMÉLEM NINCS HARAG
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimePént. Jan. 25, 2008 10:21 am

hát először is foglalnod kéne karit...aztán pedig majd törekedhetsz a modiság felé..és itt szerintem nem is kell több modi egyenlőre, max 1-2vel több...am lehetne ez jobb is igen..de míkor nem foglalnak karit sokan csak regeznek akkor nehéz jobbnak lenni...
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 10:22 am

Sok modi akkor kell ha sok felhasználó van Rolling Eyes
Am még nem, nincs teljesen kész Sound village 796811
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeSzomb. Jan. 26, 2008 4:01 pm

de akkor is jó^^üdi vad^^ Sound village 170175
Vissza az elejére Go down
Tobito

Tobito


Férfi Hozzászólások száma : 440
Age : 28
Tartózkodási hely : Dei mellett
Registration date : 2008. Jan. 11.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2008 8:43 pm

Hogy lehet valaki modi??
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitimeVas. Feb. 03, 2008 10:27 pm

meg kell kérni Dei-t és ha alkalmas vagy akkor neked adja a címet^^ az akarsz lenni igaz??-.-''
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sound village Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sound village   Sound village Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Sound village
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Szerepjáték-
Ugrás: