Gportal.hu/naruto-stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gportal.hu/naruto-stars

*Szerepjáték*
 
KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Számodra ki a legkedvesebb karaktered?

Go down 
+27
Ricska777
shikafan
Lucy
IchigoxRukia
akacuki tsunadefan
bancsiandris
ShikamaruNara
Akatsuki Konan
Koishi
caba_pesti@freemail.hu
Byakuya
konan_chan
Ino
otvos210@freemail.hu
Uchiha Itachi
Ichigo
Tobito
Dani
Sasori
Konan
kisame
Neji
Tzimisce
dvid14
Sakura-chan
Dei-dei
Itachifan
31 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
SzerzőÜzenet
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzomb. Nov. 03, 2007 11:36 pm

Ide irhatod számodra ki a legkedvesebb I love you , legszinpatikusabb kari.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2007 12:11 am

Hmm... hát nekem... scratch Olyan nehéz............
Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Deidei_for_starizzy_by_Mikutashi
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

//Jóóóó, be fogom fejezni a képlinkelgetést mindenhova, mert foglalom a helyet affraid //

És én szeretem még Sasorit, meg Tobit is ^^ De csak a régi, lüke Tobit Rolling Eyes Az aranyos volt Sad Ja, meg Hidant is bírom... mert csak Suspect
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2007 12:57 am

Én szeretem Itachit I love you Kakuzut , de mostanában Hidan mániám van^^
Nekem a gonosz Tobi jobban teccik azt viszont nem tom mért, Sasori is jó csak egy kicsit hideg személyiség... Dei is jó csak egy kicsit pimasz Very Happy Pein tipikus hatalommániás, hát Kisamétől a falra mászom, Konan olyan semlegesféle Suspect

Moderátor: Összeraktam a két hozzászólást, hogy ne legyen duplapost. ^^ Máskor szerkeszd az előzőt.
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2007 1:17 am

Nekem gonosz Tobi azért nem tetszik, mert egyáltalán nem őt vártam a főgonosz szerepébe Rolling Eyes (És így egyedül Dei halt meg a robbanásban Crying or Very sad )
Sasori sztem nagyobb kedvenc lehetne, ha nem (ny)írták volna ki olyan hamar Sad
Itachival elvagyok, mert nekem szimpi kari, de semmi több Rolling Eyes
Kisame... nem találkoznék vele a fürdőkádban affraid
Kakuzu valahogy nem jön be... Túl zombisztikus azzal a sok szívvel pale
Hidant nagyon bírom Laughing A stílusát, a beszédét, meg mindent XD
Deit szintén Razz Főleg a Sasukés harc közben szerettem meg. (De úgy fájt, hogy meghalt Sad )
Zetsuról nincs kialakult véleményem ^^ Eddig alig szerepelt szegény, de úgy vagyok vele, hogy biztos sokat tud. Surprised
Konanból se sokat lehetett eddig látni No Yiraiya nagyon könnyen átment rajta
Pein jó Laughing A második teste tetszik Razz

(A spoilert áthúztam Razz ) Remélem nem hagytam ki senkit scratch
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2007 2:50 am

Én nagyon bírom Rock Lee-t Razz Sakura a kedvencem (gondolom senki nem tudta >.>), de rajta kívül sztem jó kari még Hinata, Naruto, Gaara meg Shikamaru. Shikamaru nagyon jó Laughing
Az Akasukiból Sasorit bírom, nagyon =) Meg Kisamét ^^ És Deidarát is szeretem.
Viszont a sharinganosokkal hadilábon állok Rolling Eyes Kakashi még elmegy... neki csak egy van XD De Sasukéval és Itachival valahogy nem vagyok jóban... Nem mondom hogy utálom őket, mert nem is, de hát na... nem a szivem csücskei ^^
És akit még bírok, az Yiraiya Razz Nagyarc a tata XD
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 04, 2007 3:29 pm

Zetsu nagyon jófej teccik ahogy magával beszél,Sakurát sose szerettem ,Shikamarut nem bírom mert "megölte" Hidant Crying or Very sad Hinata kicsit szótlan,Kibát és Akamarut nan bírom,Gaara nagyon jó sztem,Sasuke ő kicsit hanyagolható ,Oro-t szeretem,Kabutot is bár kicsit morbid hogy magába ültette Oro nem tom milyét^^Kakashi számomra nem különösebben fontos,Sakont és Ukont is szerettem kár hogy meghaltak Sad Kakuzu pénzmániáját nan bírom^^Temari olyan közepes(ha lehet ezt mondani),Kankuro jó fej,Gai és Lee számomra felejthető
Vissza az elejére Go down
dvid14

dvid14


Férfi Hozzászólások száma : 44
Age : 29
Tartózkodási hely : Sound village(relytöző hangfalu)
Registration date : 2007. Nov. 05.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeHétf. Nov. 05, 2007 10:08 pm

az én legkedvesebb karaktereim mármint kedvencek: Orochimaru,Naruto,Gaara, Hinata,Kabuto Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
http://www.dazika.extra.hu
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2007 6:40 pm

Oro egy kicsit pedofilnak vélhető^^mármint szerintem
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2007 7:57 pm

Aha, van egy olyan benyomása XD De sztem ettől függetlenül tök jó kari Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2007 8:49 pm

jaja nekem a szájnyalogatása teccik^^
Vissza az elejére Go down
Tzimisce

Tzimisce


nő Hozzászólások száma : 354
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzer. Nov. 07, 2007 11:35 pm

Hát, nézzük csak. Vannak érdekes karakterek. Ott van pl Gaara, nagyon tetszik az élettörténete. A csapattársairól nincs külön véleményem túlzottan.
A Kakashi csapat.. nos, nálam Kakashi a kedvenc!! Rolling Eyes Narutoval semmi bajom, szeretem, mikor a Kyuubi ereje fölé kerekedik. Sakura számomra semleges, Sasuke..hááát, nem tartozik a kedvenceim közé. Bírom zokat, akiken sokat lehet röhögni, mint pl Gai, Jiraija, Ebisu és a többi perverz Razz
Az Akatsuki-ból sztem mindenki a helyén van, talán Itachi nem a legszimpatikusabb, de jól áll neki a karaktere

Ugye milyne jó kép Kakashiról? Twisted Evil Rolling Eyes Razz

Moderátor: Ne duplapost-olj, szerkeszd az előző hozzászólást.
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 8:39 pm

nekem most az eggyik topic tele van -x- és dolgokkal,és erről az jutott eszembe hogy Sakura-t mindenkivel összehozzák szal hogy ez nekem olyan mintha olyan nagyon fontos lenne az animében..szerintem egggyáltalán nem fontos sőt elhagyható főleg ezzel a Sasuke mániájával (bocs Sakura-chan)
Vissza az elejére Go down
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 10:40 pm

Semmi baj Smile Amúgy az első évadokban én is utáltam Rolling Eyes Olyan volt mint egy idióta kiscsaj, akit semmi más nem érdekel, csak Sasuke. Én a shippuudenben szerettem meg, mert ott már sokkal felnőttebb és érettebb szerintem. Tsunadénél is sokat fejlődött és már nem minden második szava Sasuke.
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeVas. Nov. 11, 2007 11:08 pm

csak minden harmadik^^egyébként a shippuudenben már tényleg valamivel normálisabb de sosem lesz benne a kedvenc kariajim között
Vissza az elejére Go down
Tzimisce

Tzimisce


nő Hozzászólások száma : 354
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeHétf. Nov. 12, 2007 3:08 am

ezzel én is egyetértek
Vissza az elejére Go down
Neji
~Moderátor
Neji


Férfi Hozzászólások száma : 892
Age : 31
Tartózkodási hely : Sakura lábaközött
Registration date : 2007. Oct. 23.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzer. Nov. 14, 2007 10:36 pm

Neji a kedvencem, gondolom értitek még Shikamaru, Naruto és KIBA JEEEE
akatsukibol természetesen Kisame de mindegyik karakter tetszik. Kiváncsi vok a shipuudenes kibara miket tud, akamaru nagy dög állat lett Very Happy, Neji azért tetszik mert nagyon erős Pl: a chunnin vizsgákon naruto csak a kyuubi segítségével gyözte le. Mert a végén nem maradt ereje és csak a kyuubi erejére támaszkodott, viszon naruto is ügyes, ha a végén nem klont támad meg Neji a 64 ütés technikával akkro narutonak Twisted Evil

De mindegyik karakternek van erőssége pl Jirobout k itudta volna legyozni az 5 hösböl? talán még Narutonak lett volan esélye azt is kyuubival, shikanak nem volt kibanak meg hát nemtom, Kidomaru ellen meg cska nejinek volt esélye,. Arrow Sasukerol a véleményem nagyon jo hogy átált mer igy uncsi lett volna, egy nagyképü uchiha ottmarad konohaban, amugy se szeretem, amig naruto tanult 3-4 technikat sasuke csak chidorit
Vissza az elejére Go down
kisame

kisame


Férfi Hozzászólások száma : 239
Age : 30
Tartózkodási hely : pont ott
Registration date : 2007. Nov. 01.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 5:48 pm

Nekem Shino és Kankuro a kedvecem.És persze Kisame xd
Vissza az elejére Go down
Konan

Konan


nő Hozzászólások száma : 17
Age : 30
Tartózkodási hely : Near the Leader :P
Registration date : 2007. Nov. 11.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 9:30 pm

Nekem természetesen Konan! Smile igaz, hogy alig lehet tudni rólla valamit, de pont ez teccik! ^.^ De még bírom Itachit, Deidarát és a lüke Tobit is <- bár elég gyakran változtatom vele kapcsolatban a véleményem..
Gai és Kakashi is tiszta lol!
:geek:
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeSzomb. Nov. 17, 2007 9:46 pm

Az én kedvencem Sasori tongue Csak kár hogy olyan hamar meghalt Sad Főleg a flashback-ekből (visszaemlékezés vagy hogy hívják azt...) szerettem meg, mert olyan aranyos volt kisgyereknek Razz És az a "Tudsz még várni, igaz Sasori?" (by Chiyo-baa) az nagyon megfogott engem....satöbbi, satöbbi, satöbbi
Szeretem még Deidarát meg Hidant bounce Deit azért mert imádom mikor Sasorival veszekszenek, Hidant meg azért, mert sztem tök jó fej :geek: (És amikor "le Chan-olta" Deidarát Shocked )
Akatsukin kívül bírom még Gai senseit, nagyon-nagyon XD Meg Hinatát és Naruto-t.
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimeCsüt. Nov. 22, 2007 10:35 pm

Hidan-ért én is oda vok^^Neji számomra kedves karakter mert megszerettem a NarutovsNeji harc alatt
Vissza az elejére Go down
Tzimisce

Tzimisce


nő Hozzászólások száma : 354
Age : 34
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2007 12:01 am

Jó ez aláírás Itachi
Vissza az elejére Go down
Itachifan
~Engedékeny Moderátor
Itachifan


nő Hozzászólások száma : 5161
Age : 29
Tartózkodási hely : Egyfolytában Sasori-Onii-san nyakában,és Dei esernyője alatt:]
Registration date : 2007. Oct. 22.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2007 5:36 pm

köszi^^neked meg jó a képed Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dei-dei
~Admin
Dei-dei


nő Hozzászólások száma : 2849
Age : 32
Tartózkodási hely : Esernyőt tartok Itánaak :Đ
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2007 5:40 pm

Az aláírásod nekem is nagyon tetszik Very Happy "Kyuubitch" XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/naruto-stars
Sakura-chan

Sakura-chan


nő Hozzászólások száma : 653
Age : 33
Tartózkodási hely : Ici-pici pók mellett az ici-pici falon
Registration date : 2007. Oct. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2007 5:50 pm

Szerintem is nagyon jó XD Nekem a sok "kick, kick, kick, kick" tetszik benne XD

Ja, meg Dei új avija Shocked Az is jó cheers
Vissza az elejére Go down
Sasori

Sasori


Férfi Hozzászólások száma : 2953
Age : 34
Tartózkodási hely : Ita nii-chan csimpaszkodó fojtogatásában
Registration date : 2007. Nov. 12.

Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitimePént. Nov. 23, 2007 7:45 pm

Aha, az tényleg jó Shocked
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Számodra ki a legkedvesebb karaktered?   Számodra ki a legkedvesebb karaktered? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Számodra ki a legkedvesebb karaktered?
Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gportal.hu/naruto-stars :: Csevegő-
Ugrás: